Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 2. 2016
Čirý stan

Unikátní stan, ze kterého je vidět jako pod širou oblohou

Průhledný stan nabízí nevídaný rozhled - 5
Zdroj: oficiální zdroj

Finsko se chlubí ubytováním v iglú se skleněnými stropy, ale požitek z výhledu na hvězdnou oblohu a polární záři je vyhrazen jen pár vyvoleným. Teď si ovšem nerušený výhled na cestách může dopřát každý a kdekoli!

Rozkládací příbytek na cesty je totiž vyroben z čirého PVC a oproti ostatním stanům tak nabízí stoprocentní, ničím nerušený výhled.

 

Jeho majitelé se tak mohou cítit jako by seděli venku pod širým nebem, ale přitom jsou chráněni před deštěm i větrem. Stan je navíc nafukovací, takže s sebou nemusíte na cesty tahat tyče a pytle s kolíky.Na druhou stranu tak potřebujete zdroj energie pro kompresor, který rozměrný stan udržuje v optimálním tvaru. Bez něj by se vám složil na hlavu.


15

GALERIE: Průhledný stan

Zdroj: oficiální zdroj

Průhledný stan nabízí nevídaný rozhled - 4

Hodnocení:


Sluší se ovšem poznamenat, že stylové cestování se stoprocentním výhledem něco stojí - výrobce totiž stan prodává za dva tisíce dolarů (asi 50 tisíc korun).

pez TN.cz

Diskuze

27.2. | 12:06 stepankova5
-2
Náhlasit nevhodný komentář
No to musi byt skvele soukromi.
27.2. | 10:23 Zdeněk Resch
2
Náhlasit nevhodný komentář
Někdy je lepší nic nevidět
27.2. | 08:14 adam12345678901234
11
Náhlasit nevhodný komentář
No to je opravdu výhoda nemuset sebou tahat kolíky a tyčky ke stanu. Je přece jasné že agregát a kompresor patří k základní výbavě všech turistů. Jo a ještě jsem zapomněl na kanystr z benzínem. A vůbec, to musí být romantika sedět v přírodě a poslouchat zvuk kompresoru.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme