Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.1. 2016 00:07
Návštěva Moravy

Fotbal se hraje na třetiny, vtipkoval Zeman. Co prozradil o sexu?

Zdroj: TV Nova

Prezident Zeman i ve středu pokračoval ve svojí návštěvě Jižní Moravy. Tentokrát už ale ostrými výroky šetřil a protože byl ve vyhlášené vinařské oblasti, věnoval se spíš degustaci.

Dopoledne prezident navštívil studenty střední vinařské školy ve Valticích, která jako jediná v republice učí budoucí vinaře. Studenti měli možnost položit pár otázek a Miloš Zeman prozradil i pikantnosti ze svého soukromí.

 

"Jsou tři témata, o kterých se lidé domnívají, že jim rozumí - je to fotbal, je to sex a je to politika," prohlásil Zeman. "Vím, že fotbal se hraje na tři třetiny, a to je všechno. Pokud jde o sex, jsem už spíše jenom verbální erotik," vtipkoval.

 

Poté se prezidentská kolona přesunula na hranici k Mikulovu. Miloš Zeman tady na půl hodiny převlékl sako za vojenskou bundu. Jako vrchní velitel ozbrojených sil zkontroloval dodávku cizinecké policie a vyrazil na další návštěvu.

 

 

Tentokrát ho čekalo setkání s občany Mikulova - do zámeckého sálu jich přišlo na sto padesát. A prezident zalovil v paměti, aby Moravákům popsal svoje zážitky z vinného sklípku. "Vzpomínám na krásné zážitky s koštýřem, se špekem," vyjmenoval.

 

Na rozloučenou proto dostává bednu plnou moravského vína. Při závěrečné tiskové konferenci už dává novinářům jasně najevo že po třech dnech na cestě se těší až otevře první láhev. "To bylo rychlé, televize stihnou zprávy. Jdeme na víno a pokud vám tady nelejou, přeji dobrou chuť," zakončil prezident.
 

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

28.1. | 05:26 lup3
7
Divím se, že "politici" nerejou do Zemana, že neznalostí fotbalu ...
28.1. | 08:30 Jan Vanicek
-2
cipisku dojed na Moravu a tvoju podepsanu fotku ti pomuzeme narvat nekam.Take ...
28.1. | 19:37 haha33
0
Náhlasit nevhodný komentář
jo tak to jo, on to byl vtip, proto se mu nikdo raději nesmál :-))) bože kolik je těch servilních srá----ů :-)))
28.1. | 15:20 Pavel Fiala
2
Náhlasit nevhodný komentář
Nedá mě to.ale souhlasím plně s Tonym.Pan Koranteg např.prohlásil že Zeman naštval 5.mil.žen-řidiček-nepodložená zpráva.Včerejší zprávy ,víc se dává prostoru lidem co slintají proti Zemanovy.
28.1. | 12:46 Tony
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jaká bude reakce hloupé Němcové co na to,fotbal se hraje na třetiny.Zeman si opět koleduje reakce v zahraničí a Tv Nova mu dá co proto.
28.1. | 10:38 roko-lanek
0
Náhlasit nevhodný komentář
Chtel bych si dat taky skleničku vina s našim nejlepšim prezidentem.Je to užasny prezident a tatiček všech občanu v ČR.
28.1. | 08:30 Jan Vanicek
-2
Náhlasit nevhodný komentář
cipisku dojed na Moravu a tvoju podepsanu fotku ti pomuzeme narvat nekam.Take muzes hadat co ti nalejeme do pohara.
28.1. | 05:26 lup3
7
Náhlasit nevhodný komentář
Divím se, že "politici" nerejou do Zemana, že neznalostí fotbalu poškozuje Divím se, že nerejou do Zemana, kvůli neznalosti fotbalu a poškozování ČR.
27.1. | 22:57 wessela23
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tož na zdraví Milouši :-)