Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Aktualizováno 29.10. 2016 17:32
VIDEO Nešťastná náhoda

Tragický pád ze 7. patra: Muž si fotil Prahu, zřítil se světlíkem!

Zdroj: AKTU.cz

Trojice kamarádů si chtěla vyfotit Prahu z výšky, vylezli proto na střechu budovy na Smíchově. Risk se ale jednomu z nich stal osudným - stoupl přímo na kryt, který jen provizorně maskoval dlouhou šachtu. Pád ze 7. patra nepřežil.

Skupina nadšených fotografů chtěla podle informací televize Nova využít slunečného počasí a rozhodli se vyfotit pražské scenérie z výšky. Vylezli proto na střechu smíchovského domu. Jednomu z nich ale zřejmě uklouzla noha a propadl se světlíkem téměř 7 pater.

 

"Ve 14:36 řešili dispečeři tísňové volání muže ze střechy domu ve Zborovské ulici. Jeho kamarád se měl propadnout větrací šachtou. Na místo okamžitě vyrazila lékařská i záchranářská posádka, které byly poblíž," uvedl pro TN.cz mluvčí záchranné služby Dominik Horn.

 

 

Na místo vyrazili také policisté a hasiči, kteří poté přivolali lezeckou jednotku. Záchranáři pak museli počkat, až hasiči slaní na dno šachty a 33letého muže vytáhnou. "Lékaři už poté mohli jen konstatovat smrt," dodal Horn.

 

Policisté ještě budou muset vyslechnout svědky, zřejmě ale šlo o velmi nešťastnou náhodu. Šachta byla podle informací televize Nova jen neuměle "zadeklovaná".

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NOVINKA VE FOCENÍ: Lidé se fotí bez přísunu vzduchu a riskují život! Tyhle fotky chce prostě každý

Smrt při sexu: Párek mladých milenců se zabil po pádu z balkonu

epa TN.cz
Reklama