Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.3. 2017 16:39
galerie unikl smrti

Trubka zábradlí prošpikovala auto. Řidič zázrakem vylezl nezraněn!

Osobní automobil se napíchl na zábradlí
Zdroj: HZS Zlínského kraje

Jsou okamžiky, kdy jen těsně člověk unikne smrti. Podobnou zkušenost si prožil řidič, který boural v obci Zářičí. Svým vozem narazil přímo do zábradlí, které prošlo kabinou auta. Část zábradlí doslova propíchla automobil těsně vedle řidiče, který jako zázrakem neutrpěl žádná zranění.

V neděli ráno v 7:24 vyjížděli hasiči, záchranáři i policisté k nehodě v obci Záříčí. Řidič osobního vozu měl narazit do zábradlí malého mostku.

 

Po příjezdu na místo zjistili hasiči, že vůz zábradlí doslova propíchlo. Řidič osobního auta měl navíc neuvěřitelné štěstí, protože ho minulo sotva o pár centimetrů.

 

15

GALERIE: Osobní auto se napíchlo na zábradlí

Zdroj: HZS Zlínského kraje

Osobní automobil se napíchl na zábradlí

Hodnocení:

 

"Po příjezdu a provedení prvotního průzkumu bylo velitelem zásahu upřesněno, že řidič se bez zranění nachází mimo automobil. Po zajištění místa nehody a zabezpečení vozu proti možnému vzniku požáru byl vrak vozu vytažen pomocí traktoru," sdělil kapitán hasičů Pavel Řezníček.

 

 

Po odstranění poškozeného auta mimo vozovku provedli hasiči úklid povrchu komunikace od střepů a úlomků a zajistili poškozené zábradlí, poté předali místo nehody policistům, kteří zjišťují přesnou příčinu havárie.
 

klma TN.cz
Reklama