Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 3. 2017
fanoušci vzpomínají

Foto před smrtí: Takhle Zdeněk vypadal, než navždy odešel

Poslední foto Zdeněk Raušer
Zdroj: zpravy@nova.cz
Takhle Zdeněk vypadal týden předtím, než navždy odešel

Českou republiku zasáhla v minulém týdnu zpráva o smrti hvězdy filmu Divoké včely a Štěstí Zdeňka Raušera. Bylo mu pouhých 38 let. Teď na něj zavzpomínali i jeho fanoušci.

Příčina úmrtí mladého herce byla dlouho záhadou. Nakonec se ukázalo, že nejspíš podlehl silné alergii. Nejbližší rodina se s ním rozloučila minulý pátek.

 

A i když si Zdeněk zahrál pouze ve dvou filmech, své fanoušky si získal. "Přesně týden před smrtí Zdeňka Raušera jsme ho poprosili o společnou fotku se synem Lukášem v oblíbené rýmařovské hospodě Tilvo, kam Zdeněk rád chodil. Byl to hodný a milý člověk," napsal TN.cz Mirek a zmíněnou fotografii nám poslal. A i po šestnácti letech vypadal Zdeněk stejně, jako když hrál Káju v Divokých včelách. Posuďte sami!

 

 

Zdeněk Raušer se narodil 14. srpna 1978. Vystudoval střední odborné učiliště v Rýmařově a stal se brzy opravářem zemědělských strojů. Pak pracoval jako seřizovač tkalcovských strojů v podniku Hedva. Pracoval také jako svářeč. Později se ocitl bez práce.

 

Miloval knihy Jaroslava Foglara, na televizi se téměř nedíval. Výjimku tvořily jeho oblíbené filmy Dědictví aneb Kurvahošigutntag nebo Slunce, seno, jahody.

mom TN.cz