Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.3. 2017 12:37
před týdny!

Francie řeší záhadu. Čtyřčlenná rodina zmizela bez jediné stopy!

Zdroj: Enex

Francií otřásá záhadné zmizení čtyřčlenné rodiny Troadecových. Manželé, jejich syn a dcera byli naposledy spatřeni 16. února. Od té doby jako by se po nich slehla zem. Kriminalisté se obávají nejhoršího. Mají podezření, že rodinu zabil syn.

Policie usilovně pátrá po čtyřčlenné rodině. Po Pascalovi, manželce Brigitte, dceři Charlottě a synovi Sébastienovi. Jejich telefony jsou týdny vypnuté, ani nikdo z rodiny neplatil platební kartou. Vše nasvědčuje tomu, že je někdo zavraždil. V domě se totiž našly krvavé stopy.

 

Na záhadné zmizení rodiny upozornila 23. února Brigittina sestra, která začala mít starosti, protože bývala s příbuznou pravidelně v kontaktu. Policie se vydala rodinu hledat do jejich bytu v klidné části Nantes.

 

Vše vypadalo, jako by rodina odjela. V koupelně kriminalisté nenašli žádné kartáčky na zuby, ani elektroniku. Nabíjecí kabely ale zůstaly. V ledničce bylo staré jídlo, v pračce našli vlhké prádlo, jako by rodina odešla neplánovaně. "Vypadalo to, jako když se v jejich domě najednou zastavil život," sdělil médiím prokurátor Peirr Sennes. Dvě auta před domem stále stojí, pouze Sébastienův vůz chybí.

 

Ztracená rodina
Zdroj: Profimedia

 

Policie nyní oznámila, že mají první důležitou stopu. Náhodný chodec našel zdravotní průkaz a kalhoty osmnáctileté Brigitt v příkopě u přístavního města Brest, které je vzdálené 270 kilometrů od místa bydliště rodiny! Kriminalisté věří, že se brzy podaří záhadu objasnit.

 

Prokurátor Sennes oznámil, že podezřívají jednadvacetiletého syna Sébastiena "z vražedného plánu zabít členy své rodiny a možná sám sebe". Mladík údajně měl mít dlouhodobé psychické potíže a problémy se zákonem. Před čtyřmi lety byl odsouzen k veřejně prospěšným pracím kvůli výhrůžkám smrtí, které zveřejnil na svém blogu.

 

"Co nesnáším nejvíc? Svůj odraz. Z čeho je mi smutno? Z mého života," napsal mladík. "Pokud byste opravdu věděli, co se děje v mé hlavě, museli byste si myslet, že jsem blázen bez morálky," je další z podivných přiznání, které sdílel na sociálních sítích.

 

Psychickými problémy trpěl však i jeho otec. Sébastien s ním měl komplikovaný vztah. Svému kamarádovi se svěřil, že otec hodně pije. Později to napal i veřejně na Twitter. "Moji rodiče pořád pijí a křičí," napsal.

has TN.cz