Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.3. 2016 20:47
boj s rakovinou

Gott poslal vzkaz fanouškům: Už vymýšlím, jak vás potěšit! AUDIO

Zdroj: TV Nova

Karel Gott se úspěšně léčí z rakoviny. Exkluzívně přes televizi Nova poslal další vzkaz. Za sebou má už poslední šestou fázi chemoterapie a podle předběžných výsledků se zdá, že nádorové onemocnění zmizelo a Mistr už plánuje, čím potěší své příznivce v následujících měsících.

Gott ve vzkazu děkuje nejenom lékařům, kteří se o něj starají, ale také svým fanouškům. "Rád bych poděkoval panu prof. Markovi Trněnému a celému jeho špičkovému týmu lékařů a sester, v čele se staniční sestrou Blankou Šilerovou, za naprosto profesionální a lidskou péči," uvedl Karel Gott ve zdravici prostřednictvím TV Nova.

 

Mistr ve vzkazu, který nahrál doma na Bertramce, nezapomněl samozřejmě ani na své fanoušky. "Rovněž děkuji všem přátelům a příznivcům za povzbudivá přání, která mi po celou dobu mé nemoci velmi pomáhají. V příštích měsících mě čeká plánovaná a velmi důležitá rekonvalescence po náročné léčbě," řekl zpěvák.

 

 

Při ní ale prý už bude myslet na práci, a jak je patrné z Gottova hlasu. Velmi se těší. "Během následujících měsíců budu mít dost času přemýšlet a vymýšlet, čím bych mohl své příznivce ještě potěšit. Závěrem musím říci, že celou léčbu jsem zvládl díky velké podpoře mé rodiny, hlavně manželky Ivany," nezapomněl na své nejbližší.

 

Za dva týdny by ještě měl Gott absolvovat finální vyšetření, v rámci kterého se má potvrdit, že nemoc zcela vymizela.

TN.cz/ych, Michal Čoudek