Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.9. 2017 11:17
analýza osobnosti

Grafoložka: Ivu z Výměny čeká velká budoucnost, má potenciál!

Výměna manželek: rukopis Ivy
Zdroj: TN.cz
Na Ivu z Výměny si posvítila grafoložka

Iva (17) a Marian (45) - pár z Výměny manželek, který minulý týden pobouřil Česko. Jeho lidé obviňovali, že je pedofil, ji zase z toho, že se nedokáže postarat o dítě. Podle grafoložky má ale Iva před sebou velkou budoucnost.

Mají mezi sebou věkový rozdíl 28 let a pořídili si spolu dítě. I když tvrdí, že se milují, všechno není tak růžové a někdy mezi nimi dojde i na hádky. Třeba kvůli tomu, kdy budou mít další dítě. Zatímco Marian po dalším potomkovi netouží, Iva nedokáže mateřské pudy držet na uzdě.

 

V rozčilení dokonce Marianovi napsala vzkaz, že dokud nebude i on chtít dítě, může zapomenout na sex. Ivin rukopis jsme ukázali grafoložce Zuzaně Dobiášové a podle ní má mladá maminka veliký potenciál.

 

Vzkaz na Facebooku
Zdroj: facebook

 

Co na to grafoložka

I když se jednalo pouze o stručný vzkaz, dokázala odbornice na písmo snadno odhadnout, jaká Iva ve skutečnosti je. "Pisatelka jedná překotně a příliš nepřemýšlí nad budoucností. Řeší momentální situaci a neuvažuje nad následky jednání. Občas je v opozici, občas sdílná. Rozhodně v tom hraje roli její mládí a nedostatečné životní zkušenosti," popsala Dobiášová.

 

 

Podle ní je Iva svým způsobem originální osobností, která byť jde zdánlivě bezhlavě nebo spíš intuitivně kupředu, tak má šanci se zklidnit a dojít k určitému vyrovnání se sama se sebou. "V tomto případě se jedná o typický rukopis, který značí doznívání dospívání. Tento typ osobnosti pro danou věkovou kategorii není výjimkou," dodala grafoložka.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: „Jsi pedofil“

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Jsi pedofil“ - 1

Hodnocení:

 

Dívka je podle Dobiášové emotivní - ale dokonce možná méně, než je pro její věk obvyklé. Kombinace rozporu mezi poměrně vysokou mírou otevřenosti (až k emočním výkřikům) a na druhé straně uzavřenosti (zkreslené vnímání reality) nebo spíš zatím malému rozhledu vzhledem k mládí, je opět způsobena jejím věkem.

 

 

Grafoložka ale jedním dechem dodává, že dívka má docela dobrý potenciál. Bude záležet na tom, jakou cestou se vydá. "Myslím, že kvůli své nerozvážnosti byla vtažena do něčeho, kam zcela nechtěla, ale má šanci se z toho dostat - je zatím nevyrovnaná (puberta), ale v rukopise jsou znaky, které jsou celkem pozitivní," zakončila Dobiášová.

 

 

Výměnu manželek můžete sledovat každou středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?

Co o vás prozradí písmo?

Iva z Výměny vám vytře zrak: V plavkách je to pořádná kočka! FOTO

mom TN.cz