Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.9. 2017 11:17
analýza osobnosti

Grafoložka: Ivu z Výměny čeká velká budoucnost, má potenciál!

Výměna manželek: rukopis Ivy
Zdroj: TN.cz
Na Ivu z Výměny si posvítila grafoložka

Iva (17) a Marian (45) - pár z Výměny manželek, který minulý týden pobouřil Česko. Jeho lidé obviňovali, že je pedofil, ji zase z toho, že se nedokáže postarat o dítě. Podle grafoložky má ale Iva před sebou velkou budoucnost.

Mají mezi sebou věkový rozdíl 28 let a pořídili si spolu dítě. I když tvrdí, že se milují, všechno není tak růžové a někdy mezi nimi dojde i na hádky. Třeba kvůli tomu, kdy budou mít další dítě. Zatímco Marian po dalším potomkovi netouží, Iva nedokáže mateřské pudy držet na uzdě.

 

V rozčilení dokonce Marianovi napsala vzkaz, že dokud nebude i on chtít dítě, může zapomenout na sex. Ivin rukopis jsme ukázali grafoložce Zuzaně Dobiášové a podle ní má mladá maminka veliký potenciál.

 

Vzkaz na Facebooku
Zdroj: facebook

 

Co na to grafoložka

I když se jednalo pouze o stručný vzkaz, dokázala odbornice na písmo snadno odhadnout, jaká Iva ve skutečnosti je. "Pisatelka jedná překotně a příliš nepřemýšlí nad budoucností. Řeší momentální situaci a neuvažuje nad následky jednání. Občas je v opozici, občas sdílná. Rozhodně v tom hraje roli její mládí a nedostatečné životní zkušenosti," popsala Dobiášová.

 

 

Podle ní je Iva svým způsobem originální osobností, která byť jde zdánlivě bezhlavě nebo spíš intuitivně kupředu, tak má šanci se zklidnit a dojít k určitému vyrovnání se sama se sebou. "V tomto případě se jedná o typický rukopis, který značí doznívání dospívání. Tento typ osobnosti pro danou věkovou kategorii není výjimkou," dodala grafoložka.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: „Jsi pedofil“

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Jsi pedofil“ - 1

Hodnocení:

 

Dívka je podle Dobiášové emotivní - ale dokonce možná méně, než je pro její věk obvyklé. Kombinace rozporu mezi poměrně vysokou mírou otevřenosti (až k emočním výkřikům) a na druhé straně uzavřenosti (zkreslené vnímání reality) nebo spíš zatím malému rozhledu vzhledem k mládí, je opět způsobena jejím věkem.

 

 

Grafoložka ale jedním dechem dodává, že dívka má docela dobrý potenciál. Bude záležet na tom, jakou cestou se vydá. "Myslím, že kvůli své nerozvážnosti byla vtažena do něčeho, kam zcela nechtěla, ale má šanci se z toho dostat - je zatím nevyrovnaná (puberta), ale v rukopise jsou znaky, které jsou celkem pozitivní," zakončila Dobiášová.

 

 

Výměnu manželek můžete sledovat každou středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?

Co o vás prozradí písmo?

Iva z Výměny vám vytře zrak: V plavkách je to pořádná kočka! FOTO

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.9. | 10:43 alfleth
29
grafoložka ! jen aby. zase se nějaká rádoby nedoceněná doktorka chce ...
11.9. | 19:33 passerby1
-1
Vy ubožáci co po ní plivete si flusněte do zrcadla. Je to jen dítě, které má ...
11.9. | 19:33 passerby1
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Vy ubožáci co po ní plivete si flusněte do zrcadla. Je to jen dítě, které má dítě.
11.9. | 18:03 overal
18
Náhlasit nevhodný komentář
Od této grafoložky bych si nenechal ukázat , ani cestu na autobus, protože by mě poslala zaručeně na druhou stranu!Takhle koza bude mít potenciál,jen když jí zavěsí na vedení vysokého napětí!Možná by se uplatnila jako pornohvězda, ale k tomu by potřebovala asi 5 plastistických operací a nové zuby!
11.9. | 13:19 Stanislav Holešovský
14
Náhlasit nevhodný komentář
Tak tohle je moc i na mně napíchnout holku v patnácti je trochu moc ne? Osobně si myslím že kdyby měla dítě až dovrší 18 let tak se to tolik neřeší ;)
11.9. | 12:13 allanaldik
24
Náhlasit nevhodný komentář
Grafolozka musela bejt poradne sjeta kdyz napsala ze Iva ma velky potencial, dodal bych potencial ditete. To co jsem zhledl v TV. tak bylo jasne ze nezvlada sama sebe natoz vice deti i 1 dite ji dela problem. Ona bude stale ditetem a v podruci pedofila s kterym zije a ma dite.
11.9. | 12:12 lorda5
19
Náhlasit nevhodný komentář
kruci, proč zase mažete tuto moji reakci.. pravda vám nevoní ??? nemusím být ani numenorožka, abych zjistila, co z úsudku vyplodila.. tohle bych dokázala napsat i já :- )) že je holčina nevyzrálá a mladá a nezkušená, vidí každý trouba :- ))
11.9. | 12:09 lorda5
20
Náhlasit nevhodný komentář
nemusím být ani numenorožka, abych zjistila, co z úsudku vyplodila.. tohle bych dokázala napsat i já :- )) že je holčina nevyzrálá a mladá a nezkušená, vidí každý trouba :- ))
11.9. | 11:48 Pepa Depo
25
Náhlasit nevhodný komentář
Má potenciál, jako první navštívit zubaře !
11.9. | 10:50 sigr
15
Náhlasit nevhodný komentář
Ano, Britský pilot vypadl při výsadku z vrtulníku. Všude samý odborník, specialista a profesionál.Kde žíjí normální lidé.???
11.9. | 10:43 alfleth
29
Náhlasit nevhodný komentář
grafoložka ! jen aby. zase se nějaká rádoby nedoceněná doktorka chce zviditelnit na takové pipině