Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.5. 2017 22:21
Policejní pátrání

Grázl praštil stařenkou o zem a vytrhl jí kabelku. Pomozte ho najít

Zdroj: TV Nova

Pražští policisté od minulého čtvrtka pátrají po dvojici mladíků, kteří večer ve Vršovicích přepadli devětasedmndesátiletou stařenku, která se Tádžickou ulicí vracela z nákupu.

Seniorku kolem osmé hodiny večer přepadl dosud neznámý mladý muž. "Ženě se pokusil vytrhnout kabelku, přičemž ji povalil na zem a po chvilkovém zápase se tašky zmocnil a z místa utekl. Při přepadení nedošlo ke zranění ženy a škoda byla vyčíslena na několik set korun," přibližuje přepadení policejní mluvčí Jan Daněk.


Policisté kromě útočníka samotného hledají ještě druhého mladíka, který agresora krátce před přepadením doprovázel. Na videu pod titulkem článku je agresor v červeném kroužku, jeho komplic orámovaný modře a přepadená seniorka žlutě.


"Jeden z nich byl vyšší postavy ve věku okolo dvaadvaceti let. Na sobě měl světlemodré džíny a tmavou delší bundu s kapucí. Druhý mladík, který na seniorku zaútočil, byl ve věku mezi 14 až 18 lety, vysoký asi 160 cm, měl hubenou postavu, tmavé oči a snědou plet. Na sobě měl tenkou světlemodrou šusťákovou bundu s kapucí s barevným vzorem a světlé kalhoty," doplnil Daněk.I navzdory tomu, že se seniorce při přepadení nic nestalo a škoda je velmi nízká, za loupež agresorovi hrozí až deset let vězení. Pokud mladíky poznáváte, zavolejte na linku 158 nebo se zastavte na nejbližší policejní služebně.

pez TN.cz