Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.5. 2017 22:21
Policejní pátrání

Grázl praštil stařenkou o zem a vytrhl jí kabelku. Pomozte ho najít

Zdroj: TV Nova

Pražští policisté od minulého čtvrtka pátrají po dvojici mladíků, kteří večer ve Vršovicích přepadli devětasedmndesátiletou stařenku, která se Tádžickou ulicí vracela z nákupu.

Seniorku kolem osmé hodiny večer přepadl dosud neznámý mladý muž. "Ženě se pokusil vytrhnout kabelku, přičemž ji povalil na zem a po chvilkovém zápase se tašky zmocnil a z místa utekl. Při přepadení nedošlo ke zranění ženy a škoda byla vyčíslena na několik set korun," přibližuje přepadení policejní mluvčí Jan Daněk.


Policisté kromě útočníka samotného hledají ještě druhého mladíka, který agresora krátce před přepadením doprovázel. Na videu pod titulkem článku je agresor v červeném kroužku, jeho komplic orámovaný modře a přepadená seniorka žlutě.


"Jeden z nich byl vyšší postavy ve věku okolo dvaadvaceti let. Na sobě měl světlemodré džíny a tmavou delší bundu s kapucí. Druhý mladík, který na seniorku zaútočil, byl ve věku mezi 14 až 18 lety, vysoký asi 160 cm, měl hubenou postavu, tmavé oči a snědou plet. Na sobě měl tenkou světlemodrou šusťákovou bundu s kapucí s barevným vzorem a světlé kalhoty," doplnil Daněk.I navzdory tomu, že se seniorce při přepadení nic nestalo a škoda je velmi nízká, za loupež agresorovi hrozí až deset let vězení. Pokud mladíky poznáváte, zavolejte na linku 158 nebo se zastavte na nejbližší policejní služebně.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.5. | 14:57 mibis
30
v tomto státě něco chybí....taková ta hezká lavice na veřejném místě a 50 ran ...
17.5. | 18:07 michal121
0
Je to furt ta samá písnička: "Cikán, černý cikán".
17.5. | 18:07 michal121
0
Náhlasit nevhodný komentář
Je to furt ta samá písnička: "Cikán, černý cikán".
10.5. | 21:32 kammil1203
2
Náhlasit nevhodný komentář
Oba dva lupiče zlynčovat a popravit veřejně na náměstí!!! Tak to u je fakt silné kafe. Ani se nedivím, že brutalita zlodějů a lupičů roste, když retardování zákonodárci vyrábějí takové paskvily v Trestním zákoníku na zakázku všem lumpům!!
10.5. | 11:08 Petr Kelenda
4
Náhlasit nevhodný komentář
Na tyto týpky je policie krátká,protože jsou buď mladiství nebo opálení spoluobčané a nebo oboje dohromady.Skutečnost v ČR je taková,že policie se bojí jen slušní lidé(např.buzerace za týden propadlou lékarničku) a darebáci se policii jen smějí.
10.5. | 05:27 Miroslav Hanko
5
Náhlasit nevhodný komentář
Klasika.Zmr@ v uniformě tj v kapuci.Ten debilní hadr na palici!!!! je třeba vždy se mít na pozoru.Zakázat.
9.5. | 21:44 Vojta Také
7
Náhlasit nevhodný komentář
Tenhle lidský odpad patří jedině na galeje. Ale ty už bohužel zrušily.
9.5. | 19:54 allanaldik
4
Náhlasit nevhodný komentář
a kde byly mestaci? na kamerach bylo dlouho avizovano ze neco provedou ale mestaci meli urcite neco vic duleziteho a urcite to nejsou obcane ale spatne parkujici ridici nebo ti co jedou rychleji nez bezne ovce co brzdi vsechny ostatni ridice. z kuban.namesti s houkackou za 2-3min.
9.5. | 17:59 roko-lanek
5
Náhlasit nevhodný komentář
Hlavně že mame banany.
9.5. | 17:28 Roman Nemergut
3
Náhlasit nevhodný komentář
To je Trasimi.
9.5. | 16:38 rexrothak
8
Náhlasit nevhodný komentář
Až budu dědoušek a jestli budu mít chviličku čas na orientaci při přepadení,tak grázla nebudou muset hledat,protože bude ležet vedle mě.Na to se zajistím.
9.5. | 16:32 Štefan Nemeth
15
Náhlasit nevhodný komentář
Policisté, při zadržení grázlů tohoto typu klidně použijte takových donucovacích prostředků, že na něm budou dělat přesčasy chirurgové interny i ortopedie.