Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.12. 2016 18:30
Nepochopitelný čin

Grázlové se bavili v metru, jeden skopl ženu ze schodů! VIDEO

Zdroj: YouTube.com

Skupina chuligánů se sešla ve stanici berlínského metra, kde popíjeli a kouřili. Když kolem procházela nevinná dívka, jeden z grázlů udělal něco nepochopitelného. Kopl ji do zad, až žena spadla po schodech a musela do nemocnice.

Bezpečnostní kamery zachytily v berlínském metru nečekaný a hlavně brutální incident. Na záznamu je vidět mladá žena v černém kabátě, která schází ze schodů v jedné z podzemních uliček. Míří na nástupiště, když za ní vyrazí trojice mladíků.

Reklama

 

Jeden z nich drží v ruce pivo, v druhé cigaretu. Před kamarády se chce asi předvést, a tak dívku kopne do zad! Žena se zřítí ze schodů a tváří dopadne až na posledním stupínku. Grázl potom klidně odejde, jako by se nic nestalo.

 

 

Jeho společníci se na nebohou ženu několikrát podívají, pomoct jí ale nejdou. Jeden z nich pak ze schodu, odkud dívka spadla, něco sebere - ze záznamu není jasné, o co jde, ani to, jestli věc patřila oběti nebo útočníkovi. Ženě se na pomoc seběhnou kolemjdoucí.

 

Je až neuvěřitelné, kolik zloby se v některých lidech skrývá. Policie začala bezohledný čin vyšetřovat. Podle místních médií se incident stal už 27. října krátce po půlnoci. 26letou ženu museli záchranáři převézt do nemocnice.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Hororový pád ze schodů. Madonna spadla pozadu a parádně si namlátila

ZAŽILA PEKLO: Herečku Lindsay Lohan brutálně napadl její přítel a strhl jí šaty. Usvědčilo ho video

epa TN.cz
Reklama