Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 1. 2018
Vážné zranění

Grázlové znásilnili ženu před jejím synem! Jednoho kousla do penisu

Rozkrok
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Těhotná žena z JAR si s pětiletým synem vyšla na procházku, zpět do města stopovala. Když ale nastoupila ke dvěma mužům do auta, namířili na ni zbraň a brutálně ji znásilnili. Žena se ale bránila a jednoho z nich kousla do penisu. Díky tomu by ho teď mohla policie odhalit.

Matka se synem stopovala na silnici nedaleko malého jihoafrického města White River. Dva muži jí nabídli odvoz, a tak i s pětiletým chlapečkem nastoupila a doufala, že se v pořádku dostanou domů. Stal se ale pravý opak, píše portál Daily Mail.

 

Muži namísto do města zamířili dále do pustiny a zastavili mezi keři, kde vystoupili. Na ženu nejdříve namířili zbraň a pod výhrůžkou, že ublíží i jejímu synovi, ji znásilnili.

 

"Během činu dokázala oběť kousnout muže do jeho pohlavního orgánu, ten poté utekl," informovala policie provincie Mpumalanga. Muž byl vážně zraněn a z penisu krvácel, což by mohlo pomoci ho vypátrat.

 

 

Policisté požádali zdravotnická zařízení, aby podobná zranění nahlásila. Muž, který spolu s komplicem ženu ve třetím měsíci těhotenství znásilnil, ale zatím odbornou pomoc nevyhledal.

 

Policie v Jihoafrické republice podle odhadů řeší přibližně 100 případů znásilnění denně. Obětí je ale zřejmě ještě víc, bojí se však přihlásit. Od soudu totiž odejde s trestem jen 10 procent obviněných násilníků.

TN.cz
Reklama