Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 3. 2017
galerie + video incident v Plzni

Hádka o dítě se dramaticky zvrtla: Partner ženy přejel jejího 'ex'!

Hromadná bitka na ulici - 5
Zdroj: Krimi Plzeň

Hádka dvou exmanželů v noci na neděli v plzeňské Bendově ulici došla tak daleko, že musela zasáhnout policie. Rozhádaný pár se přetahoval o dítě, incident vyvrcholil, když partner ženy srazil rozzuřeného tatínka dítěte autem.

Do Bendovy ulice si pro své dítě přijela žena se svým současným partnerem. Jeho otec popíjel alkohol, odmítala proto ratolest nechat v jeho péči a rozhodla se vzít dítě raději domů. To se ale opilému muži nelíbilo, pokusil se proto ženu zastavit, jak upozornila Krimi Plzeň.

 

Otec vyběhl na ulici a začal dvojici napadat. "Ženin bývalý muž otevřel dveře jejich auta a začal řidiče, druha matky dítěte, fyzicky napadat, ten v důsledku napadání začal vozidlem popojíždět," přiblížil incident mluvčí policie. "V napadání se snažila zabránit i žena, ale muž ji odstrčil a v útocích na řidiče pokračoval,“ dodal.

 

15

GALERIE: Hromadná bitka na ulici

Zdroj: Krimi Plzeň

Hromadná bitka na ulici - 1

Hodnocení:

 

 

Rozzuřený otec auto obíhal dokola, snažil se ho poničit a kopal do něj. Rodina se pokusila z místa odjet, muž ale (zřejmě nešťastnou náhodou) skončil pod koly vozu. Řidič na něj zřejmě ještě nacouval.

 

Na místo brzy dorazili policisté a celou bitku ukončili. Muž si při pádu poranil hlavu a byl převezen do nemocnice. "Případ nyní intenzivně řešíme, tedy dle všeho jako dopravní nehodu jednoho muže a výtržnictví druhého,“ vysvětlil mluvčí.

 

lud TN.cz