Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.9. 2017 11:23
čerstvá maminka

Hanku Mašlíkovou naštval bulvár: Pravda o prasklých silikonech

Hana Mašlíková - 4
Zdroj: Instagram
Hanka je podle vlastních slov v naprostém pořádku.

Populární moderátorka Snídaně s Novou Hanka Mašlíková se před měsícem stala maminkou a šťastně si užívá šestinedělí. Podle vlastních slov se cítí skvěle. Dokonce se již vrátila na televizní obrazovky. Co se však stalo terčem spekulací a častých dotazů není paradoxně Hančin syn Andreas, ale, jak už to tak bývá, její silikonové poprsí.

Bulvární weby již naplňují titulky o tom, že Hance prasklo její silikonové poprsí a kvůli tomu prý nemůže svého syna kojit. Hanka Tn.cz potvrdila, že jsou oba se synem v pořádku a žádné nebezpečí jí nehrozí.

 

"Je to úplný nesmysl. Samozřejmě jsem v pořádku. Co se týče kojení, tak opravdu nekojím, ale není to kvůli tomu, že by mi něco prasklo, ale spíše z preventivních důvodů. Domluvili jsme se na tom s mým lékařem již dávno, kvůli malým prasklinkám, ale opravdu mi nikde nic nevytéká a jsem v pořádku,“ uvedla Hanka spekulace na pravou míru.

 

 

Žádné zdravotní potíže prý nemá, o čemž svědčí i její nedávný návrat na televizní obrazovky. "Kdybych měla nějaké komplikace, tak se určitě nevracím do práce,“ vysvětlila.

 

Přestože svého syna nekojí, oba se mají k světu a těší se pevnému zdraví. "I přesto, že jsem podstoupila císařský řez, hojím se skvěle a plně si užívám šestinedělí. Malý je úžasný,“ uzavřela rozhovor.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ FOTO: Hanka Mašlíková ukázala jedinečné snímky ze svatby! Novomanželům to na nich zatraceně sekne

Hana Mašlíková o nabouchaném příteli: Bála se ho!

Hanka Mašlíková: Nikdy jsem žádnou dietu nedržela, jím jak Otesánek! ROZHOVOR

kik TN.cz