Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Publikováno 17. 5. 2018
muži meghan markle

Harry vážně není Meghanin první. Kdo prošel její náručí? GALERIE

Meghan Markle a Rory McIlroy
Zdroj: Twitter
Meghan Markle a Rory McIlroy

Nastávající manželce prince Harryho Meghan Markle je už 36 let, nikdo si tedy asi nemyslí, že před svým nastávajícím neměla žádnou známost. I v jejím životě bylo několik osudových mužů. Možná ale mnohem méně, než byste tipovali.

Už brzy se z ní stane členka královské rodiny, dosud ale žila nespoutaný život jako mnoho jiných Američanek. A k tomu patřilo také randění. Deník Metro se podíval, kdo byli osudoví muži Meghan Markle.

 

Trevor Engelson

S americkým filmovým producentem Trevorem Engelsonem se Meghan seznámila před 14 lety. Zamilovali se a o šest let později se vzali. Svatba se konala 10. září 2011 na Jamajce. Zúčastnilo se jí 102 hostů a trvala čtyři dny.

 

 

Obřad prý byl velmi rychlý, trval jen asi 15 minut. "Potom šli všichni tancovat. Vypadalo to, že chtěli jen pařit," popsal zdroj blízký páru. V srpnu 2013 se ale dvojice rozvedla, prý kvůli neslučitelným rozdílům.

 

Trevor se narodil 23. října v New Yorku, je o pět let starší než Meghan. Před ním měla dva roky chodit s jistým Joe Giulianem.

 

110

GALERIE: Meghan Markle a muži

Zdroj: Twitter

Meghan Markle a Rory McIlroy

Hodnocení:

 

Rory McIlroy

I když tento románek nebyl nikdy oficiálně potvrzený, říká se, že mezi Meghan a profesionálním golfovým hráčem Rorym McIlroyem v srpnu 2014 něco bylo. Meghan ale všechny drby popřela.

 

 

Spekulace zesílily ve chvíli, když spolu ti dva absolvovali kbelíkovou výzvu. Rory je údajně pozvaný také na královskou svatbu.

 

 

Cory Vitiello

S kuchařem slavných randila Meghan v roce 2014 a chodit s ním měla až do chvíle, kdy potkala prince Harryho. Protože se vztah snažili držet v tajnosti, moc se o jejich románku neví. Jen to, že spolu žili v Torontu.

 

Podle The Telegraph se Meghan seznámila s princem Harrym v květnu 2016, když ještě byla s Corym. Dvojice měla v té době procházet těžkým obdobím.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Co víte o KRÁLOVSKÉ SVATBĚ?
Znáte celý příběh lásky Meghan a Harryho? Seznámení přes kamarádku, tajné schůzky i nečekané zásnuby

mom TN.cz
Reklama