Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.11. 2017 15:37
pomozte pátrat

Hasič Jarda se pohřešuje už týden! Policie má stopu z Ústecka

Pátrání - ČERMÁK JAROSLAV
Zdroj: Policie ČR

Už sedmým dnem pátrají policisté, rodina i kolegové po profesionálním hasiči z Ústí nad Labem. Jaroslava Čermáka viděla rodina naposledy v neděli v jednu hodinu ráno, od té doby o sobě ale nepodal žádnou zprávu. Panují obavy o jeho život. Policie v rámci pátrání žádá řidiče, kteří danou noc jeli z Ústí nad Labem do Lovosic, aby se jim ozvali.

První informace o tom, že Jaroslav Čermák (43) se pohřešuje, se začaly objevovat v neděli odpoledne. Když zprávy na sociálních sítích nezabraly, obrátila se rodina na policii, která po něm okamžitě vyhlásila pátrání.

 

"Pohřešovaný Jaroslav Čermák je pohřešován svou rodinou od zhruba 01.00 hodin dne 5.11.2017, kdy odešel z domova a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Existuje důvodné podezření, že by mohl být ohrožen na životě," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

 

Do intenzivního pátrání se zapojili policisté, policejní vrtulník, psovodi se svými psy, nechybělo velké množství hasičů, kteří propátrávali velmi náročný terén. Veškerá snaha ale zatím úspěch nepřinesla.

 

Policisté se proto obrací na veřejnost znovu. "Žádáme všechny řidiče, kteří dne 5.11.2017 mezi 01.00-02.00 hodinou v noci jeli po silnici vedoucí z Ústí nad Labem do Lovosic nebo z Lovosic do Ústí nad Labem a všimli si osoby (oblečení opatřené reflexními prvky) zaznamenané na kamerovém záznamu, aby se obrátili na linku 158," doplnila k pátrání Hyšplerová.

 

 

Jaroslav Čermák byl naposledy viděn v šedých montérkách a s sebou měl černý batoh a měří kolem 175 až 180 centimetrů.
 

klma TN.cz