Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.2. 2018 15:39
premiérový díl

Hašteřivé ženské ve Výměně: U osmi očí se pohádaly kvůli obočí!

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si temperamentní Aneta poradí se životem ve stísněných prostorách zahradního domku a jestli se dokáže panovačná Ukrajinka Nadia přizpůsobit životu rodiny, kde dítě je na prvním místě.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Prahy, kterou tvoří Aneta (31), Michal (40) a dcera Adéla (4). Na druhé straně se seznámíme s Nadiou (37), Michalem (32), dcerou Míšou (6) a synem Filipem (10), kteří žijí na okraji Brna.

 

V této Výměně manželek bude největším překvapením pro náhradní manželku bydlení v zahradním domku. Aneta bude ze svého dočasného působiště hodně zaskočená. Během svého pobytu zjistí, že rodina nemá peníze na vyhazování, děti mají například jen jedno pyžamo.

 

113

GALERIE: Výměna manželek - Vyčetla jí vytetované obočí

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Vyčetla jí vytetované obočí - 13

Hodnocení:

 

To během osmi očí vyčte Nadie. Dokonce jí vmete do obličeje, že má vytetované obočí, ale aby koupila něco dětem, to ne. Nadia se samozřejmě ohradí. Jak celá hádka dopadne? 

 

 

Sledujte Výměnu manželek dnes ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz
Reklama