Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.3. 2017 17:06
velké přátelství

Heidi Janků po smrti Špinarové: Nejdřív kolaps, pak napsala vzkaz

Heidi Janků a Věra Špinarová
Zdroj: Profimedia

Ztráta Věry Špinarové je pro zpěvačku Heidi Janků obrovskou ránou. Nebere telefony a s nikým nekomunikuje. Po hodinách se alespoň vyjádřila na sociálních sítích.

Nejen fanoušci doufali, že se Věra Špinarová, zpěvačka s jedinečným hlasem, uzdraví. Její úmrtí zasáhlo spoustu lidí, ale především ty nejbližší. I když Heidi Janků před lety přebrala Věře Špinarové manžela Ivo Pavlíka, zpěvačky se dokázaly přenést přes neshody a staly se z nich nerozlučné kamarádky.

 

Po svatbě s Pavlíkem se Heidi Janků stala nevlastní matkou syna Špinarové Adama Pavlíka. Celá rodina se tak často scházela. "Není na tom dobře. Byly si pravdu velmi blízké. Byly rodina," řekl promo manažer René Kekely, který s Heidi Janků naposledy mluvil v pondělí ráno. Kekely promluvil i o statečném boji zpěvačky.

 

"Všechna slova jsou teď zbytečná, nedá se jimi vyjádřit obrovský smutek a žal nad ztrátou tak výjimečné a jedinečné ženy a zpěvačky. Věruško, děkujeme Ti, že jsme mohli být součástí tvého života. Jsi a budeš věčnou inspirací. R.I.P," napsala později Heidi Janků na svůj Facebook.

Zemřela populární zpěvačka Věra Špinarová

 

Janků se o zdraví kamarádky moc bála. "Všechny vás moc prosím, držte palce a posílejte pozitivní energii!" prosila zpěvačka před několika dny své fanoušky.

 

 

Špinarová zkolabovala minulý týden v Čáslavi, kde se jí během koncertu zastavilo srdce. Nevolno se jí udělalo už po druhé písni. Do pražského Motola ji transportoval vrtulník.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMUTNÉ: Heidi Janků promluvila o smrti manžela!

ČESKO SMUTNÍ: Zemřela zpěvačka Věra Špinarová!

has TN.cz