Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 5. 2017
jak žijí dnes

Helena z Výměny má nový život! S Miladou nemluví, má vážný důvod

Výměna manželek: Helena s rodinou - 1
Zdroj: Nova.cz
Heleně se život od základů změnil

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát to byl střet naprostých sociálních protikladů. Na jedné straně rodina, která žije v luxusu, na druhé domácnost, kde ani neteče teplá voda. Jak vzpomíná Helena na pobyt ve více než skromných podmínkách?

V době Výměny žila nehtová designérka Helena se svým manželem Dušanem a čtyřmi dětmi v bytě na brněnském sídlišti. Za téměř čtyři roky od natáčení se prý ale změnilo takřka všechno.

Reklama

 

"S manželem už nejsme, rozvedli jsme se. Výměna se vysílala asi až rok a půl po natáčení, v té době už jsme spolu nebyli," začala vyprávět Helena. A důvod? "Bylo toho hodně, každý jsme byli někde jinde. Co se týkalo dětí, tak to bylo v pohodě, ale co se týkalo nás dvou, to už nešlo vydržet," vysvětlila.

 

I proto prý do Výměny šli, doufali, že jim pomůže. "Manžel byl takový, že se s ním nedaly trávit volné chvíle. Zaměřila jsem se na děti, protože s ním byla nuda. Pak už jsem nevěděla, co s tím člověkem dál. Do ničeho se mu nechtělo," popsala Helena s tím, že šlo také o práci a o peníze.

 

 

Bohužel ani Výměna pošramocené vztahy nezachránila. Děti navíc odrostly, ty větší se odstěhovaly a Helena osaměla. "S manželem jsme nic nesdíleli," dodala. Teď žije s novým přítelem, jsou spolu prý už asi rok.

 

15

GALERIE: Helena z Výměny manželek

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Domácnost v polních podmínkách a bez teplé vody! - 2

Hodnocení:

 

V druhé rodině jí nejvíc vadilo, v jakých podmínkách musejí vyrůstat děti. "Vůbec nešlo o mě, že nemají teplou vodu, mi nevadilo. Byla jsem tam deset dní a přežiju relativně všechno. Vadilo mi to jen vůči těm dětem," vzpomínala.
 

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Miladě se život otočil o 180 stupňů! Žije si jako princezna a plnič Mirek už neplní


S druhou rodinou byla nějakou chvíli v kontaktu, ale ho přerušila. "Řekli jsme si, že to nemá smysl. I když bychom si tu malou brali na jarní prázdniny, tak jí tím nepomůžem. Dostala by se do něčeho lepšího a pak by se musela vrátit zase zpátky. Když to nepozná, tak nebude vědět, o co přichází. Je to lepší," řekla. Vanescu si na prázdniny vzali jednou, jednou také navštívili Miladinu rodinu u nich doma.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Emotivní VÝMĚNA MANŽELEK: Jak se Milada ze sociálně slabší rodiny vyrovná s tím, že jinde se mají lépe?

mom TN.cz
Reklama