Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.7. 2017 13:16
nehoda v Praze

Hvězdy Ordinace v ohrožení! U přechodu do nich narazilo auto

Zdroj: TV Nova

Účastníky hromadné nehody v centru Prahy se v úterý večer stali herci Barbora Munzarová a Martin Trnavský. Auto za nimi nedobrzdilo, stejně jako policisté, kteří zastavovali jako třetí.

Krátce před devátou hodinou večer jela herečka Barbora Munzarová (matka Jana Hlaváčová, otec Luděk Munzar), se svým současným partnerem taktéž hercem, Martinem Trnavským a pravděpodobně jeho synem po Rašínově nábřeží.

 

Když auto s herci zastavilo, aby pustilo přecházející lidi spěchající na tramvaj, narazilo do nich zlaté auto značky Opel, do kterého zezadu narazilo asi ve 20kilometrové rychlosti policejní auto.

 

15

GALERIE: Nehoda herců Trnavského a Munzarové

Zdroj: AKTU.cz

Auto za nimi nedobrzdilo, stejně jako policisté, kteří zastavovali jako třetí

Hodnocení:

 

Ihned po nehodě všichni vystoupili z aut a začali pomáhat zraněnému policistovi. Pro toho musela přijet záchranná služba, která ho odvezla k ošetření. Jeho zranění by neměla být vážná. Ostatní účastníci nehody se nezranili.

 

 

Na místo vyrazili policisté z oddělení dopravních nehod, kteří nehodu začali vyšetřovat. Škoda na vozidlech se odhaduje, ale bude dosahovat ke sto tisícům korun. Oba herci, kteří se poznali na natáčení seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě, po výslechu v policejním autě z místa nehody odjeli.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Martin Trnavský: Po lidech z Ordinace se mi bude stýskat

AKTU.cz/TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama