Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Publikováno 6. 3. 2018
Policie ho dopadla

Herečce na party ukradli Oscara! "Je můj," hlásal zloděj na videu

Zdroj: TV Nova

Herečka Frances McDormandová přišla na afterparty po předávání Oscarů o svou zlatou sošku, kterou získala za hlavní roli ve filmu Tři Billboardy kousek za Ebbingem. Cenu jí ukradl jeden z hostů, policie ho později zadržela.

Americká policie zadržela 47letého Terryho Bryanta, který měl na večírek po předávání Oscarů platnou vstupenku. Na internetu se pak objevilo video, na kterém muž zlatou sošku líbá a bez povšimnutí s ní v ruce kráčí davem.

 

"Víte co? Nemůžu uvěřit, že jsem ho získal. Je můj," říká zloděj na videu. Se soškou si stihl vyfotit několik selfie, než ho policie díky tipu jednoho z fotografů dopadla. Kauce na jeho propuštění přesahuje 25 tisíc dolarů (přes 400 tisíc korun), hrozí mu až tři roky vězení.

 

 

Herečka podle portálu Los Angeles Times prohlásila, že musela její trofej zmizet ve chvíli, kdy ji odložila na stůl, aby si dala makaróny se sýrem. Shledání naopak podle jejího mediálního agenta oslavili dvojitým cheeseburgerem.

 

 

McDormandová Oscara získala za roli rozervané matky, která se snaží dostát spravedlnosti a najít a potrestat vraha své milované dcery. Film Tři billboardy kousek za Ebbingem proměnil dvě ze sedmi nominací.

epa TN.cz
Reklama