Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.6. 2018 19:45
pátrání po pohřešované dívce

Dívka nepřišla od pátku domů. Našli ji v obchodním centru

Policie ČR - ilustrační - 6
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Celé Česko pátralo po mladé dívce, která odešla v pátek odpoledne ke kamarádce a od té doby jí nikdo neviděl. Rodiče zoufale pátrali a obrátili se na širokou veřejnost. Dívka se naštěstí v pořádku našla.

Dívka se v pátek odpoledne ve 14 hodin rozloučila s maminkou se slovy, že jde ke kamarádce. K té dívka vůbec nedorazila. Kamarádka dokonce tvrdí, že se na ničem nedomlouvaly. Nikdo tedy nevěděl, proč dívka lhala a kam měla opravdu namířeno.

 

Dle slov maminky neměla dívka spory s nikým z rodičů, sourozenců ani přátel. Neprožívala žádný rozchod. Naposledy byla dívka viděna kolem 21. hodiny. A to na přehradě, kam s partou spolužáků vyrazila a kde se pravidelně děti scházely.

 

Údajně měly molo na přehradě jako styčný bod a sedánky tam byly obvyklé. Jeden z rybářů dokonce uvedl, že děti byly hlučné. Popíjely, řvaly a hodně se dohadovaly.

 

Jeden ze spolužáků dívky, kteří popíjeli na mole, měl matce potvrdit, že tam dívka byla. Měla se s někým z dětí pohádat a sama odejít pryč. Nikomu prý neřekla, kam odchází. Bohužel byla podle spolužáka v podnapilém stavu. 

 

 

 

Rodiče kontaktovali celou rodinu, přátelé, spolužáky a dokonce i bývalého přítele, ale nikdo o ní nic nevěděl. Mobil měla dívka nedostupný.

 

Dívka už jednou pohřešovaná byla. Neřekla rodičům, že zůstane u kamarádky přes noc a ti jí hledali. Druhý den ráno dorazila domů a vše se vysvětlilo.

 

Dívku se po vyhlášení pátrání v médiích naštěsté podařilo v pořádku najít v obchodním centru.

mk TN.cz
Reklama