Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 5. 2017
Děsivý útok

Kluk (5) lezl přes plot pro míč, potrhala ho psí smečka! VIDEO

Zdroj: liveleak.com

Nevinná hra pětiletého chlapce se za několik vteřin změnila v zoufalý boj o život. Ve chvíli, kdy chlapec přelezl plot, aby si došel pro zakopnutý míč, vrhla se na něj smečka divokých psů.

Napadení, při němž tuhne krev žilách, přitom zachytila blízká průmyslová kamera. Na záběrech je jasně vidět, že psi byli u chlapce neuvěřitelně rychle.


Vzápětí ho smečka strhla na zem, vláčela po zemi pár metrů a pak ho psi kousali do hlavy i do těla. Zoufalý křik předškoláka přivolal matku dítěte, která neváhala, mezi psy se vrhla a vyrvala jim synka ze zubů. 

Šílený incident se podle britského Daily Mirroru odehrál v oblasti Erenler v provincii Sakarya na severozápadě země. Pětiletý Eymen Deniz Ünlü měl obrovské štěstí, že útok přežil.


Chlapcův otec Ali Asim řekl, že Eymen byl v pátek operován, nyní je už prý v dobrém stavu a zotavuje se.

pez TN.cz

Diskuze

3.5. | 20:40 bjornson
4
Náhlasit nevhodný komentář
To bude asi každej pes divokej. Chovali se prostě jako psi. Někteří lidi pořád zapomínají, že pes je stále šelma, která loví a brání své teritorium.
3.5. | 19:16 Vojta Také
0
Náhlasit nevhodný komentář
Že by majitel choval divoké psy ? Tomu se snad ani nedá věřit.
3.5. | 14:32 skeptikus
10
Náhlasit nevhodný komentář
..Turci nemají zvonky? Teď už ví, že lézt přes cizí plot na cizí pozemek se nevyplácí, když mu to rodiče nestihli během pěti let říct..