Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.9. 2017 15:09

Hola, hola, škola volá!

TESCO
Zdroj: oficiální zdroj

Nepřebernou nabídku školních potřeb naleznete na pultech obchodů Tesco.

První školní den vyvolává v dětech množství smíšených pocitů. Většina prvňáčků svůj velký den očekává s nadšením, žáci vyšších ročníků pak již usedají do školních lavic s vědomím, co je čeká. Některé z nich nadšení z prvního školního dne neopouští, už jen při vědomí, že se znovu potkají se svými kamarády, které během prázdnin neměli možnost vidět.

Pro rodiče představuje začátek školního roku sáhnutí do kapes. Podle průzkumu pro společnost Tesco se ukazuje, že za školní potřeby utratíme zhruba 2 000 korun, za sportovní výbavu pak vynaložíme další tisícovku a svačinové boxy, lahve a další potřeby nás stojí zhruba dvě stě korun.

Oblíbeným místem pro pořízení všech věcí pro školáky jsou hyper a supermarkety, kde nakupuje už více než třetina Čechů. Rodiče zde se svými školáky naleznou veškeré potřeby na jednom místě, což jim šetří čas a potažmo i finance. V obchodech Tesco jsou navíc v těchto dnech rodičům k dispozici proškolení zaměstnanci, kteří budou po ruce v případě potřeby. Pomohou například s výběrem správného batohu či školní tašky, a to z hlediska cenové dostupnosti, funkčnosti, zdravotního hlediska nebo kvality a designu. Další inspiraci naleznete také na stránkách itesco.cz.

Celý školní sortiment je v obchodech Tesco k dostání v prostoru pro sezónní produkty, a to až do září. Vybírat je možné hned z 2 500 položek zahrnující vše od základního vybavení, jako jsou sešity, psací a výtvarné potřeby, přes stylové a moderní školní batohy až po sáčky na cvičky a krabičky na svačiny. Obchodní řetězec nabídne zákazníkům také řadu produktů pod vlastní značkou, které jsou cenově dostupnější a přitom kvalitativně na velmi vysoké úrovni. Těm, kterým učaroval pohádkový svět Walta Disneyho, pak Tesco přináší školní vybavení inspirované právě postavičkami známých animovaných filmů.

Zhruba 150 položek přitom zákazníci mohou nakoupit také on-line na itesco.cz a nechat si je prostřednictvím dovážkové služby Tesco pohodlně doručit až ke dveřím. Služba Tesco Potraviny on-line je aktuálně dostupná více než čtyřem milionům Čechů v celkem sedmi krajích (Praha, Středočeský, Jihomoravský, Královéhradecký, Pardubický, Liberecký a Plzeňský kraj) a dvanácti městech.

 

Komerční článek
Reklama