Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.3. 2016 14:37
"stav nouze"

Holčička (2) volala tísňovou linku! Žádostí o pomoc pěkně zaskočila

Zdroj: tvnoviny.sk

Dispečer byl pořádně zaskočený, když na tísňovou linku zavolala teprve dvouletá dívenka s naléhavou prosbou o pomoc. Myslel si, že hovor je nějakým hloupým žertíkem. Přesto raději uvědomil greenvilskou policejní hlídku, která okamžitě vyrazila na pomoc.

Hlásek holčičky v telefonu zněl opravdu naléhavě, přesto si operátor myslel, že se jedná o nějaký vtípek. Hlídka, kterou dispečer uvědomil, se připravovala na vše možné. Realita je ale pořádně zaskočila.

 

"Otevřely se dveře, ona vyběhla, nohavice měla napůl spuštěné a vykřikla: hej," popisuje sled událostí přivolaná policistka. Až tehdy se ukázalo, proč byla holčička ve "stavu nouze".

 

 

Nevěděla totiž, jak si nasadit kalhoty a tak si zavolala pomoc. "Závěr akce byl takový, že jsme seděly na schodech a já jí pomáhala s oblékáním," smála se do kamer novinářů policistka.

 

Aaliyu hlídaly doma sestry. Věděly sice, že dívenka miluje technologie, ani ve snu je ale nenapadlo, že si přivolá hlídku. "Telefon ovládá lépe, než někteří dospělí," popisuje maminka Aaliyi.

 

Policisté vzali výjezd sportovně a na stanici se stále této historce smějí, holčičku ale museli poučit, v jakých případech se na linku důvěry volá. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Holčička řekla policistovi srdceryvnou větu. Nečekal, co hrozného následně uvidí

DOJEMNÝ TELEFON: Holčička volala v slzách na policii! Neuvěříte, co se jí stalo! To je tak roztomilé

lud TN.cz