Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.9. 2017 17:59
VIDEO Malá zlodějka

Holčička kradla princi Harrymu popcorn, zareagoval úžasně!

Zdroj: APTN

Britský princ Harry si s královským protokolem příliš hlavu neláme. Při Invictus Games (Hry neporažených) sedí v publiku mezi ostatními diváky, díky čemuž si našel novou kamarádku. Holčičku ale zajímal spíš jeho popcorn než samotný následník trůnu.

Brity znovu pobláznil princ Harry. Tentokrát ne kvůli svému vztahu s herečkou Meghan Markle, ale kvůli svému přístupu k dětem. Na internetu se objevilo video, na kterém Harry sedí vedle manželky a dcerky svého kamaráda, paralympionika Davida Hensona. Píše o tom portál The Telegraph.

 

Dvouletá Emily prostě dostala chuť na popcorn a ten princův byl zrovna po ruce. Harry, zabraný do rozhovoru a sledování zápasu, si nejdřív ničeho nevšiml. O to komičtější pak byla jeho reakce. Nejdřív holčičce popcorn naoko upíral, pak ji ale krmil a bavil, dokonce si popovídali o její hračce.

 

 

Média i obyvatelé Velké Británie se teď rozplývají nad reakcí 33letého člena královské rodiny. Video podle nich naznačuje, že Harry bude skvělým otcem - a že už by jím být chtěl. Ostatně britský bulvár už spekuluje, že s herečkou Meghan Markle princ chystá svatbu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Princ George má nové příjmení! Překvapí vás, jak ho začali ve škole nazývat

Kate Middleton šokovala veřejnost: Chce rodit doma! Proč takový risk?

epa TN.cz