Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 1. 2018
smutné foto vzkaz do nebe

Holčičku (3) zabil pitbul, slova táty trhají srdce. 'Selhal jsem,' vyčítá si

Marie
Zdroj: facebook
Rylee Marie zemřela po útoku pitbula Remingtona.

Tatínek tříleté holčičky z Oklahomy se nemůže smířit s tím, že je jeho dcerka po smrti. Zemřela jen pět dní poté, co domů přivedl psa od známého. A právě zvíře ji zabilo.

K útoku psa došlo v neděli, když malou Rylee Marie doma hlídala babička. Pitbul Remington holčičce způsobil tak vážná zranění, že bohužel zemřela, informuje britský Daily Mail.

 

Tatínek děvčátka Jason byl v osudnou chvíli zrovna na návštěvě u svého bratra. Když se dozvěděl, co se stalo, okamžitě běžel domů, byl rozhodnutý svou holčičku za každou cenu zachránit.

 

18

GALERIE: Marie

Zdroj: facebook.com

Jason Dodge - 1

Hodnocení:

 

"Zdvihl jsem ji, vyběhl ze dveří a v autě ji položil na místo spolujezdce. Chtěli jsme jet do nemocnice, právě v tu chvíli dorazila sanitka. Vyndali ji z auta, už bylo pozdě," popsal chvíle hrůzy muž, který si nemůže smrt Rylee odpustit.

 

 

Na místo dorazila i policie, která na Jasonův příkaz psa zastřelila. "Zabijte toho psa, zastřelte ho, nebo to udělám já," vykřikoval zoufalý muž.

 

 

Remingtona si přitom rodina vzala domů pouhých pět dnů před incidentem. Tatínek na sociální sítě dal příspěvek, ve kterém se své holčičce omlouvá, že ji neochránil. "Slíbil jsem ti, že nikdy nedovolím, aby se ti něco stalo, selhal jsem. Budu tě vždycky milovat, to je slib, který nikdy neporuším. Budeš mi chybět, jsi moje všechno, děvčátko," vzkázal.

lud TN.cz
Reklama