Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 1. 2017
Hrozná vražda

Holčičku (†7) našli s podříznutým hrdlem! Obvinili 15letou dívku

Katie Roughová - 4
Zdroj: Profimedia
Katie popisují blízcí jako veselou a hodnou holčičku

Britská policie obvinila patnáctiletou dívku z vraždy sedmileté Katie. Umírající holčičku našla v pondělí její matka na hřišti v Yorku. Podle tamních médií měla podříznuté hrdlo. Zemřela po převozu do nemocnice.

Sedmiletou Katie Roghovou našli podle britských médií v parku těžce zraněnou pejskaři a přivolali policii i záchranku. Viděla ji i matka, která ji přijela na hřiště asi kilometr od domova vyzvednout. Dívka ležela v kaluži krve a měla řeznou ránu na krku.

 

Několik svědků popsalo, jak se její matka zhroutila na kolena, plakala a křičela: "Ne, ne, moje malá holčička! Myslím, že ji zabila. Pomozte mi, zavolejte sanitku," citoval její slova portál Mirror. Dívka ale zemřela krátce po převozu do nemocnice.

 

 

15

GALERIE: Zavražděná Katie Roughová

Zdroj: Profimedia

Katie Roughová - 1

Hodnocení:

 

Policisté na místě činu zatkli patnáctiletou dívku, která údajně v ruce svírala velký nůž, a obvinili ji z vraždy i držení útočné zbraně. Dívka se ve středu poprvé objevila u soudu, mimo zraky novinářů ji přivedla dvojice policistů.

 

 

Sousedé, učitelé i rodinní přátelé popisují Katie jako hodnou holčičku, která se pořád usmívala. Před dvěma týdny šla svým rodičům na svatbě za družičku. "Katie bylo laskavé a chytré dítě, které měli rádi spolužáci i personál," uvedla pro BBC ředitelka místní školy.

 

Kousek od místa, kde dívenka přišla o život, vznikl pomníček, kam lidé kladou květiny a zapálené svíčky. "Dobrou, naše krásná princezno. Milujeme tě, babička a děda," píše se v jednom z přání. Kamarádi také zorganizovali sbírku na podporu zdrcené rodiny.

epa TN.cz

Diskuze

11.1. | 23:29 ralkan
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jak tehdy umřel ten čtrnáctiletý Adam, stále na to nemohu zapomenout. Spoustu lidí si dlouho pamatuje to špatné a na to dobré zapomíná, ale se smrtí lidí je to jiné. I když smrt cizího člověka ke kterému z neznámého důvodu cítíme nějakou vazbu, této dívenky je mi taky velmy líto. Svět je krutý
11.1. | 21:18 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Cloveku se z takovych veci dela zle.Dite zabije dite.Ty alan- aldik.Tyto dve byli taky Havlovi deti?Nobo deti system KDE zivot jedince nema cemu? To je spolecnist po ktere rvete az vam naskakuje pena u hub?
11.1. | 21:15 Milos Trasimi
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Kocourek.Ty skutecne ale skutecne potrebujes rozbit hubu.
11.1. | 18:23 multikulty
-13
Náhlasit nevhodný komentář
Škoda mladého života. Ale bohužel nemuslimská civilizace není tak vyspělá jako ta naše muslimská. My by jsme nikdy takovéto ohavnosti neudělali. Je viďet, že se od nás nemuslimové mají co učit..