Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 11. 2015
požár v Praze

Hořela sauna ve sportovním centru, dvě stě lidí evakuováno

Zdroj: TN.cz

Plameny zničily v sobotu večer saunu ve sportovním centru v pražské Libni. Na dvě stovky návštěvníků a zaměstnanců muselo být evakuováno, škoda bude asi miliónová.

Hořet začalo po 20. hodině ve Vodním a saunovém světě v Malletově ulici vedle hotelu Step.

 

Plameny zachvátily bylinkovou saunu přistavěnou na střeše přízemní budovy sportovního centra.

 

V celém areálu, kde je mimo jiné krytý bazén, bylo v tu chvíli na dvě stovky návštěvníků a zaměstnanců. Všichni museli být evakuováni, podle recepčních se to obešlo bez paniky.

 

Plameny prohořely střechou sauny kolem komína. Zasahovali hasiči ze čtyř stanic, požár likvidovali i z vysokozdvižné plošiny. Lokalizace trvala několik desítek minut.

 

K požáru byly povolány čtyři hasičské jednotky
Zdroj: TN.cz K požáru byly povolány čtyři hasičské jednotky

 

Oheň vznikl v prostoru nad saunovými kamny. Příčinou tak může být nedbalost při jejich používání, nebo technická závada. Přesně to určí další vyšetřování.

 

Velkou saunu plameny značně poničily, předběžný odhad škody hovoří o miliónu korun.
 

TN.cz

Diskuze

8.11. | 18:15 pichav
0
Náhlasit nevhodný komentář
TAK CO ????!!! BYLO TAM VIC TEPLYCH ZENSKYCH NEBO TEPLYCH CHLAPU ???!!!! NEBO JAKY POMER ???!!!! ALE TEPLYCH TECH NEBO TECH V SUKNICH NEBO KALHOTECH TAM BYLO ASI VIC NEZ NORMALNICH LIDI CO ???!!!! ZE TA SAUNA CHYTLA !!!! TAK TAM CHODI VETSINOU TEPLI A UCHYLACI A UCHYLKYNE !!!!
8.11. | 09:42 Libuška Vlasáková
1
Náhlasit nevhodný komentář
To byla sranda. Přišla servírka, jestli máme někdo renaulta pod střechou, že hoří střecha. Ptám se, jestli nám něco hrozí. Prý ne, seďte...Jdu ven...A řvu, všichni ven!!! Takže by nás tam nechala snad uhořet...
8.11. | 09:37 Libuška Vlasáková
1
Náhlasit nevhodný komentář
Já tam byla. Mám vše od začátku natočeno.
8.11. | 09:27 Roman Nemergut
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tento článek o muslimských sv.iních, ač má dnešní datum, je korektně odsunut až na další stránku!! http://tn.nova.cz/clanek/ctyri-migranti-znasilnovali-svedku-celou-noc-dostali-jen-sest-mesicu.html