Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 10. 2018
malé lásky

Hořké přiznání vozíčkářky Lucky: Péči o syna sama nezvládám!

Malé lásky - Lucie a Ladislav
Zdroj: TV Nova
Jak dnes žije Lucie a Ladislav?

Příběh Lucie a Ladislava je jedním z nejsilnějších, který jste zatím v Malých láskách mohli vidět. I když je ona na vozíku, rozhodli se, že si pořídí miminko. Porod nakonec dopadl dobře. Jak Lucka zvládá starost o syna?

Lucie se svěřila, že narozením dítěte se jejich život změnil od základů. "Změnilo se stoprocentně všechno. Kašlete na sebe a první je pro vás to dítě," popsala. Bez pomoci rodiny by se ale prý neobešla. "Mně pomáhá hlavně manžel s maminkou. Já malého nakrmím, večer si ho uspávám, hrajeme si, zpíváme. To, že s ním nemůžu dělat normální věci, se mu snažím vynahradit tím, že jsem s ním co nejvíc," vysvětlila Lucka.

 

112

GALERIE: Malé lásky - Lucie a Ladislav

Zdroj: TV Nova

Malé lásky - Lucie a Ladislav - 12

Hodnocení:

 

Když plánovali miminko, věděla, že to bude riskantní, zas až tolik se prý ale nebála. "Rodinu jsme vždycky chtěli. Pokud by to nešlo normální cestou, řešili bychom klidně i adopci. Povedlo se nám to v době, kdy jsme slavili desetileté výročí svatby, takže jsme si dali takový dáreček," pochlubila se.

 

 

 

Ten pravý strach přišel až u porodu. "Já jsem se u porodu strašně bála, klepala jsem se strachy," přiznala Lucie. Miminko se nakonec narodilo císařským řezem a úplně zdravé. A to platí dodnes.

 

 

Jaké komplikace provázely Lucii během těhotenství? A proč jí manžel ke konci musel pomáhat i na záchod? Podívejte se na celý díl pořadu Jak se vede, malé lásky? Středeční díl Malých lásek si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz