Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 1. 2017
Podlehl zraněním

Horor v Pelhřimově: Muž čistil stáj, rozzuřený býk ho přimáčkl ke zdi!

Býk
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

V pelhřimovském zemědělském družstvu zabil muže býk! Pracovníci zrovna vyklízeli stáje, když se jeden z býků rozzuřil a přitlačil 44letého krmiče ke zdi. Policie prověřuje, jestli na farmě někdo nepochybil, půjde ale zřejmě o nešťastnou náhodu.

Obrovské neštěstí se v neděli odpoledne stalo v zemědělském družstvu ve Starém Pelhřimově. Rozzuřený býk tady usmrtil jednoho z pracovníků.

 

"Při vyklízení stáje v odchovu skotu došlo k napadení 44letého krmiče býkem," potvrdil TN.cz policejní mluvčí David Linhart. Býk se rozběhl proti muži a hlavou ho přimáčkl ke zdi i hrazení stáje.

 

 

Kromě policistů na místo dorazili i záchranáři, pracovníkovi už ale nebylo pomoci. "Muž utrpěl mnohočetná poranění, kterým podlehl. Lékař na místě mohl už pouze konstatovat smrt," dodala mluvčí záchranářů.

 

"V současto případ dále prošetřujeme, prověřujeme také, zda někdo nepochybil," doplnila policejní mluvčí Dana Čírtková. Pravděpodobně ale půjde o nešťastnou náhodu.

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.1. | 11:38 maxfox
12
Nikdy nejde o nešťastnou náhodu.Je to práce se zvířaty a nemůžete vědět , co je ...
12.1. | 15:10 adnachiel
4
Ono se darmo neříká "silnej jako bejk". By mě zajímalo, co tomu ...
12.1. | 15:12 jiři nepraš
5
Náhlasit nevhodný komentář
Platy neodpovídají nikde, co sliboval jeden pán všichni ho určitě znají.Ty platy mají ti, co ani neví, co je český BEJK
12.1. | 15:10 adnachiel
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ono se darmo neříká "silnej jako bejk". By mě zajímalo, co tomu incidentu předcházelo...
12.1. | 12:35 Miloš Tichý
6
Náhlasit nevhodný komentář
12.1. | 11:38 maxfox....Když sem chodil svařovat zábrany, vždycky traktor vytlačil býky do jiného oddělení.I u nás se stalo,že se býk nasral, a chtěl si pohrát s ošetřovatelem. naštěstí ošetřovatel to přežil,,ale býk už ne, šel hned na jatka.
12.1. | 11:48 allanaldik
5
Náhlasit nevhodný komentář
policie zavre bejka. je to zabijak, zeleny mozek a soudce dokazi nemozne jak uz vime. na pelhrimovsku se to deje docela casto.
12.1. | 11:38 maxfox
12
Náhlasit nevhodný komentář
Nikdy nejde o nešťastnou náhodu.Je to práce se zvířaty a nemůžete vědět , co je napadne.Nejsmutnější na celé věci je to,že platy v zemědělství neodpovídají riziku, co kolikrát pracovníci podstupují.