Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.6. 2018 11:28
Vyřizování účtů?

Horor v Plzni: Na ulici našli muže s useknutou rukou, měl ji v igelitce

Zdroj: TV Nova

Policisté a záchranáři zasahovali ve středu vpodvečer na Klatovské třídě v Plzni. Kolemjdoucí našli vážně zraněného muže. Cizinec měl useknutou ruku! Sanitka jej převezla na emergency Fakultní nemocnice a vrtulník pak do Prahy.

Kolemjdoucí, kteří si zraněného muže na Klatovské třídě u náměstí Míru všimli, zavolali v podvečer na tísňovou linku. Policejní hlídka, která byla na místě první, potvrdila, že skutečně se po západočeském městě pohybuje cizinec, podle informací TV Nova Vietnamec, s useknutou rukou, kterou měl v igelitové tašce.

 

Na místo vyrazili záchranáři. "Po velmi kvalitně provedeném primárním ošetření od policistů si pacienta převzali a převezli do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedl pro TV Nova mluvčí záchranářů Martin Brejcha. Odtamtud jej vrtulník přepravil na specializované pracoviště v pražské nemocnici na Královských Vinohradech. Muž měl uříznutou pravou ruku nad zápěstím.

 

Podle informací TV Nova přijala linka 112 tísňové volání nejprve z Blovic, které jsou od Plzně vzdáleny zhruba půl hodiny cesty. První na místo dorazili hasiči, kteří záchranáře informovali, že muž s useknutou rukou se už v Blovicích nenachází.

 

 

O chvíli později přišlo hlášení z Plzně. Muže do krajského města převezla v doprovodu dalších dvou lidí zřejmě partnerka zraněného v černém BMW.

 

Policisté vyšetřují, jak muž o ruku přišel, a proč riskoval převoz osobním autem do Plzně. Večer zasahovali v areálu firmy v Blovicích. Na místě byli technici, vyšetřovatel a nejméně čtyři policejní hlídky.
 

vbo TN.cz
Reklama