Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 9. 2017
Jak se to stalo?

Horor v posilovně: Hasiči museli muži vyprostit penis bruskou!

Muži uvízl penis v kotouči na činku
Zdroj: facebook
Muži (ilustrační foto) uvízl penis v kotouči na činku

Láska k posilování může vypadat různě. Někteří lidé chodí do fitka, další raději cvičí doma. Mladý Němec ale posunul tohle slovní spojení na úplně jinou úroveň. Kotouč na činku se mu zasekl na penisu a museli mu pomoci až hasiči!

Asi nikdo nepochopí, co k tomu neznámého Němce vedlo. Možná šlo o nějaké speciální posilování, nebo to byla sázka. Dopadlo to ale bolestivě - muž musel potupně zavolat lékaře, ani ti mu ale nedokázali pomoci. Kotouč o hmotnosti 2,5 kg z penisu odstranili hasiči.

 

Nebylo to ale jen tak! Zabralo to celé tři hodiny a zachránci museli použít nejrůznější nástroje. Závaží opatrně rozřezali bruskou, pomohla také vibrační pila a hydraulické záchranné zařízení. Muže před tím uspali. Píše o tom německý portál Wormser Zeitung.

 

 

Na facebookové stránce pak hasiči z německého města Worms sdíleli fotografii rozpadlého kotouče. Zároveň před takovými nápady ostatní muže varovali.

 

 

"Bylo to trochu zvláštní oznámení, které jsme v pátek na operační lince přijali. Nic podobného doma nezkoušejte!" napsali hasiči. Jméno nebohého muže ani další podrobnosti ale neprozradili.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dá se penis zlomit? Nejbizarnější zranění při sexu
Má váš partner větší PROSTŘEDNÍČEK než ostatní prsty? Víme, co to znamená pro váš SEXUÁLNÍ ŽIVOT

TN.cz
Reklama