Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 3. 2018
Robinsonův ostrov

Hráči z Manoba se pěkně vybarvili: Překvapivá slova o Zině!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina

Středeční díl Robinsonova ostrova byl v mnohém přelomový. Kmen Kalinga vyhrál první soutěž a pochutnal si na sladkých vaflích. Zina dostala tajný úkol, na který ale rychle přišel Martin a snažil se ji ovlivnit. Choval se jako kamarád, přitom o ní nemá příliš dobré mínění.

Siláci z kmene Kalinga porazili v náročné souteži vybranou trojici z kmene Manobo, který dosud vítězil v hrách o imunitu i odměnu. Na sladkých vaflích s javorovým sirupem a marmeládou si tak smlsnul červený tým.

 

Kapitána kmene Manobo ale prohra příliš nerozhodila. Jiní hráči se ji ale rozhodli využít po svém. Třeba Martin, který se pokusil ovlivnit Zinu v tajném úkolu, koho z týmu pošle k soupeřům. Předstíral, že je její velký kamarád, v pořadu Jak to vidí Robinsoni ale prozradil, co si o ní doopravdy myslí.

 

"Musel jsem se vždycky nastavit na její úroveň, proto jsem tak mluvil. Já jsem nikdy nevěděl, jestli Zina je fakt tak chytrá, nebo tak blbá," prohlásil Martin. A souhlasil s ním i Ondřej, sympatická operátorka byla velký oříšek pro většinu soutěžících.

 

"Já jsem ji vnímal jako holku, která na jednu stranu fakt neví, jaká bije, ale pak mě na druhou stranu občas překvapila nějakým komentářem, že jsem si říkal, jestli to jen nehraje tak excelentně, že si o ní myslíme, že je s prominutím úplně tupá," popsal Ondra.

 

 

Zina ale byla častým terčem posměšků v kmenu Manobo. "Dělala, že nic nechápe. Pořád chodila a říkala, že má šedesát imunit v kabelce, měla sbírku imunit. My jsme si z ní dělali legraci, protože ona nikdy nevěděla, co všechno je imunita, podle ní to byl pomalu každej kámen na ostrově," dodal Ondřej.

 

Koho Zina nakonec pošle domů? A ukáže se, že celou dobu svou nechápavost hrála? Robinsonův ostrov sledujte vždy v pondělí a ve středu večer na Nově! Pokud jste neviděli poslední díl, můžete si ho pustit na Nova Plus. Všechny epizody najdete na VOYO.

epa TN.cz
Reklama