Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 6. 2018
vyhrocený konflikt

Hromadná bitka kvůli štěněti: Lidé se bili vším, létaly lopaty i kameny!

Zdroj: TV Markíza

Doslova vyostřený konflikt museli o víkendu řešit policisté nedaleko Prešova. Obyvatelé jedné z tamních osad se mezi sebou začali mlátit vším, co jim příšlo pod ruku. Vzduchem létaly lopaty, talíře ale i kusy dřeva nebo kameny. V nemocnici skončili celkem tři lidé (zřejmě děti) a to kvůli pejskovi, který brutální rvačku nepřímo odstartoval.

Hned tři záchranářské jednotky musely vyrazit do osady nedaleko Prešova poté, co se tu mezi sebou porvalo několik tamních obyvatel. Do hromadné bitky za zapojili dospělí i děti. Právě konflikt mezi dvojicí dětí přitom všechno odstartoval.

 

Sedmnáctiletý chlapec totiž nejprve prodal šestiletému chlapečkovi za směšnou částku pejska. Pak si ale rozhodnutí rozmyslel a od Petra chtěl štěně zpět. Dítěti silně vrazil, podle místních mu dokonce zlomil nos, informují tvnoviny.sk.

 

 

Když to lidé z osady viděli, začalo to mezi nimi vřít. Rozpoutala se hromadná bitka, obyvatelé útočili vším, co jim přišlo pod ruku. Okny do domků létaly kameny i velké kusy dřeva. Lidé se bili lopatami, někteří dokonce vytáhli i nože.

 

V prešovské nemocnici podle mluvčí záchranářů Aleny Krčové skončili celkem tři lidé. Ve všech případech má jít o osoby mladšího věku.

TN.cz