Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.2. 2018 16:15
dvě bouračky

Hromadná nehoda mikrobusu a tří aut u Šumperka! 21 zraněných

Zdroj: TV Nova

Při dvou nehodách mikrobusu, dodávky a dvou osobních automobilů se v úterý časně ráno u Písařova na Šumpersku zranilo až 21 lidí. Informace od policie a záchranky se ovšem výrazně rozcházejí.

"Sedm zraněných osob bylo zdravotnickou záchrannou službou převezeno k ošetření do nemocnic v Šumperku a Ústí nad Orlicí. Dalších 14 osob bylo přepraveno k ošetření do přilehlých zdravotnických zařízení.“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

 

Nehoda se na silnici u Písařova stala krátce před 05:00. Podle mluvčího záchranářů se zranilo "jen" sedm cestujících. Poranění žádného z nich ale není vážné. "Žádného se zraněných nemuseli hasiči z havarovaných vozidel vyprošťovat," uvedla mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková.

 

 

 

Policejní mluvčí doplnila, že u Písařova se nejprve srazil minibus ve kterém cestovalo 18 osob, s osobním vozidlem. "Chvíli poté na stejném místě došlo k druhé dopravní nehodě, kdy se střetl nákladní vůz Ford Transit s osobním vozidlem. U obou dopravních nehod došlo ke zranění účastníků," podotkla.


19

GALERIE: Nehoda na Šumpersku

Zdroj: Policie

Hromadná nehoda na Šumpersku - 2

Hodnocení:


 

Silnice je v místě nehody u Písařova stále uzavřena. "Odklon dopravy provádí policisté společně s hasiči," dodala policejní mluvčí.

ČTK/ ham TN.cz
Reklama