Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.12. 2016 20:52
Nehoda v Brně

Žena a dítě se vážně zranily, řidič autobusu nadýchal přes 2 promile

Zdroj: TV Nova

U vážné dopravní nehody zasahovali odpoledne záchranáři v centru Brna. K nehodě došlo na křižovatce ulic Polní a Zvonařka. Srazily se autobus, dodávka a osobní vůz, v něm se zranila mladá žena a malé dítě.

"Na místě byli dva zranění, mladá žena a dítě v předškolním věku," řekla TN.cz mluvčí jihomoravské záchranky Hedvika Kropáčková.

 

"Žena utrpěla polytrauma a ve vážném stavu byla přepravena na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Bohunicích. Dítě utrpělo středně těžké poranění, se kterým jsme jej převezli na chirurgickou ambulanci dětské nemocnice," dodala.

 

18

GALERIE: Nehoda autobusu, dodávky a osobního vozu v Brně

Zdroj: TV Nova

Hromadná nehoda v Brně - 3

Hodnocení:

 

Osádka dodávky vyvázla z nehody bez zranění. V autobuse jel pouze řidič a ani on nebyl při nehodě zraněn.

 

Příčiny dopravní nehody ještě po 15. hodině vyšetřovali policisté. Podle informací TN.cz měl řidič autobusu výrazně pozitivní výsledek dechové zkoušky, to potvrdil také policejní mluvčí Pavel Šváb.

 

"Výsledek dechové zkoušky policisty nemile překvapil, šedesátiletý muž nadýchal přes dvě promile alkoholu a putoval na odběr krve," řekl Šváb s tím, že v době nehody na křižovatce fungovala světelná signalizace.

 

 

Nehoda se ale stala na velmi frekventované křižovatce. Vyšetřování nehody a odstraňování následků výrazně zkomplikovalo dopravní situaci v jihomoravské metropoli.

 

"Provoz je dost obtížný. Ještě to docela jde ve směru do centra, situace je ale kritická na výjezdu z města. Působí to velké komplikace a způsobuje kolony," řekl před půl čtvrtou TN.cz mluvčí brněnských policistů Pavel Šváb.
 

vbo TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama