Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 7. 2017
summit G20

Hrozivý protest: Zombie čekají na nejmocnější politiky světa

Zdroj: APTN

Obří protesty očekává německá policie v Hamburku, kde se o víkendu uskuteční setkání vrcholných politiků zemí G20. Levicoví aktivisté chystají demonstrace pod heslem „Vítejte v pekle!“, žháři zapálili autosalón, kde shořelo 10 luxusních vozů porsche. A město má za sebou i hrozivý pochod „mrtvých“. Ulicemi prošlo na 1000 zombie.

Tisícovka zombie se pomalu sunula městem. Celí jako od popela připomínali nemrtvé, kteří povstali po apokalypse, která Zemi podle organizátorů nevyhnutelně čeká, pokud se šéfové nejmocnějších zemí světa nezačnou chovat zodpovědněji. Před summitem G20 vyzvali k větší lidskosti a sebeodpovědnosti, uvedla CNN.

 


Zároveň připomněli, že zodpovědnost je na každém jedinci. „Nemůžeme čekat, že změna v lidské společnosti vyjde od nejsilnějších na světě. Musíme ukázat politickou a společenskou odpovědnost všichni z nás a hned,“ prohlásil mluvčí skupiny. „To, co nás nakonec zachrání, není náš zůstatek na účtu, ale někdo, kdo nabídne pomocnou ruku.“

 

 

Hamburská policie očekává, že v průběhu summitu přijede do Hamburku desítky tisíc demonstrujících. Summit nejbohatších zemí světa G20 bude řešit otázky změn klimatu, volný obchod a svobodu tisku.
 

TN.cz

Diskuze

6.7. | 18:25 lucielucina
10
Náhlasit nevhodný komentář
Záp. Evropu dříve pohltí islám a nevratná islamizace a nějaké smyšlené hrozby, kterým říkají změny klimatu už nebude potřeba řešit. Která muslimská země řeší klima nebo ekologii???
6.7. | 17:48 overal
12
Náhlasit nevhodný komentář
Svoboda tisku u nás neexistuje redaktoři využívají autocenzuru, aby psali podle zájmu svých zaměstnavatelů! Přirozené změny klimatu jsou ekoteroristy zneužívány k okrádání lidí! Bohatí čím dál rychleji bohatnou na úkor pracujících!Proč by na tomto stavu chtěli ti bohatnoucí něco měnit opravdu nevím!