Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.3. 2018 20:53
mrtvý novorozenec

Hrůzný nález v paneláku: Tělo miminka našli zabalené v igelitce

Zdroj: TV Nova

Otřesný pohled se naskytl obyvatelům pražských Stodůlek. Na chodbě jednoho z domů na sídlišti Velká Ohrada našli tělo novorozence zabalené v igelitové tašce.

Ve středu odpoledne vyjížděli policisté do pražských Stodůlek. "V jednom z domů ve Drimlově ulici bylo nalezeno tělo novorozence zabalené v igelitové tašce," potvrdil mluvčí policie Tomáš Hulan.

 

16

GALERIE: Nález těla novorozence ve Stodůlkách

Zdroj: AKTU.cz

Nález těla novorozence - 1

Hodnocení:

 

"Po 14. hodině jsme dostali oznámení od svědků, že v domě našli tělo novorozence bez známek života. Na místo okamžitě vyjela posádka urgentní medicíny a bohužel i koroner, protože dítěti už nebylo možné pomoct," upřesnila mluvčí záchranářů Jana Poštová. Vzhledem k citlivosti případu nechtěla záležitost víc komentovat.

 

Policisté místo uzavřeli a zajistili stopy. "Provedli jsme důkladné ohledání místa nálezu a věnovali jsme se také přilehlému okolí. Zjišťovali jsme, zda někdo ze sousedů něco neviděl nebo neslyšel," řekl Hulan.

 

 

Na případu pracuje první oddělení, které řeší také vraždy. Tělo dítěte už si převzala pohřební služba. "O příčinách smrti zatím není možné spekulovat, nařízena byla pitva," dodal Hulan s tím, že prozatím nikdo nebyl zadržen a policie ani po nikom nepátrá.

mom TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama