Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 3. 2017
drž se!

Hvězda Harryho Potera bojuje o život! Propíchlá plíce, zlomený krk

Zraněný Jim Tavaré
Zdroj: facebook.com, Warner Bros

Oblíbený britský herec a komik Jim Tavaré (54) měl v pondělí hrozivou autonehodu, při které si zlomil krk a několik žeber. Známý hostinský z Harryho Pottera má navíc propíchlou plíci, na jednotce intenzivní péče nyní bojuje o život.

Po pondělní kolizi je Jim Tavaré pod neustálým dohledem lékařů. Herec, kterého většina lidí zná jako hostinského Toma z čarodějného fimu Harry Potter a vězeň z Azkabanu, má zlomený krk, 15 žeber a propíchnutou plíci! Při nehodě se opravdu vážně zranil.

 

Tavaré má za sebou dvě krevní transfuze a nezbytný chirurgický zákrok. Nyní je na JIP, krk mu obepíná límec, jeho zdravotní stav kontrolují lékařské přístroje. Je ale statečný a drží se, informuje britský Mirror.

 

Jim Tavaré
Zdroj: facebook.com

 

 

Jeho manželka Laura už sdílela fotografii svého zuboženého muže na sociálních sítích a všechny přátele a fanoušky vyzvala, ať posílají manželovi svá přání. "Můj muž po mně chtěl, abyste všichni věděli, že měl včera vážnou nehodu, šlo o čelní střet," sdělila v úterý. "Prosím, myslete na něj, aby se z toho všeho dostal," dodala.

 

Jim Tavaré je kromě jiného i známým britským komikem. Pomáhal vytvořit několik televizních show, dokonce sepsal i vlastní komedii The Jim Tavare Show spolu s Ricky Jervaisem.

lud TN.cz