Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.1. 2018 12:15
dobrovolný odchod

Hvězda reality show je po smrti! Indián spáchal sebevraždu

Jan Indy POkorný
Zdroj: facebook
Pokorný se oběsil

Uhrančivý "Indián" Jan Pokorný je po smrti. Muž, který byl jedním z nejvýraznějších účastníků reality show Farmář hledá ženu, spáchal sebevraždu.

Miloval zvířata, obdivoval ženy a života si užíval plnými doušky. Tak si diváci na Honzu, kterému se přezdívalo Indián, pamatují z televize. Jenže i když pro něj byl život vším, rozhodl se ho dobrovolně ukončit.

 

O jeho náhlém úmrtí informoval na facebooku bulvární novinář Pavel Novotný. "Farmář Honza "Indy" Pokorný je po smrti. Našli ho před pár hodinami – prý zrovna zapadalo slunce, což by se mu líbilo – na známém místě pod Kuňkou, kousek od jeho koní," napsal Novotný ve středu večer.

 

15

GALERIE: Jan Indy Pokorný

Zdroj: facebook

Jan Indy Pokorný - 4

Hodnocení:

 

Oběšeného 53letého muže objevili ve středu večer v lese v obci Ráby. "Na místě nebylo zjištěno cizí zavinění ani stopy násilí, přesto byla nařízena pitva," uvedla mluvčí policie Eva Maturová. Kdy přesně farmář zemřel, není jasné. Podle policie to bylo v době od úterních 15:15 do středeční 9. hodiny ranní.

 

 

Pokorný se před šesti lety účastnil reality show, ve které si chtěl najít manželku. Do té doby byl už třikrát ženatý, měl dvě děti a léčil se ze závislosti na alkoholu. Během jeho působení v reality show se zabila jedna z účastnic. Blondýnka Olí, která se o něj ucházela a kterou on před celým národem odmítl, ponížení neunesla. Našli ji mrtvou po odvysílání prvního dílu druhé řady v lese na Mostecku.

 

Jen týden po její smrti ohlásil svatbu s manažerkou Renatou, píše Blesk. Manželství se rozpadlo po měsíci. O rok později postihlo Indiána další neštěstí – shořela mu část dřevěného ranče, ve kterém v té době spala jeho dcera s přítelem, naštěstí se jim nic nestalo.

mom TN.cz
Reklama