Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 8. 2018
Šárka Vaculíková

Hvězda z Ulice měla na dovolené nehodu! Skončila v nemocnici

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Adriany Peškové Šárkou Vaculíkovou
Zdroj: TV Nova
Šárka Vaculíková

Herečka z oblíbeného seriálu TV Nova Ulice Šárka Vaculíková se zranila na dovolené v Thajsku. Se svým přítelem a hereckým kolegou Markem Lamborou měli nehodu na motorce. Naštěstí měli na hlavě helmy a zranění nebyla vážná.

Jednatřicetiletá Vaculíková si užívá dovolenou v Thajsku se svým přítelem Markem Lamborou. Ten se v sobotu na Instagramu svěřil s nepříjemnou příhodou, který pár na dovolené postihla.

 

"Projížděli jsme ostrov na motorce a objevovali krásné pláže. V jedné vteřině se ale vše obrátilo vzhůru nohama. Silnice byla v jednom místě plná štěrku, naše motorka dostala smyk a my jsme z ní sletěli! Naštěstí jsme nejeli rychle a měli jsme HELMY," napsal Lambora.

 

Oba utrpěli četné odřeniny, z nemocnice si odnesli pár stehů a v narkóze podstoupili čištění ran. "Přesto jsme oba zdraví a teď už v pořádku. Jen ještě musíme být pod dohledem kvůli infekci a opětovnému čistění ran. Ten šok nikomu nikdy nepřeju," dodal mladý herec.

 

Lidi, kteří jej sledují na instagramu, nabádá, aby vždycky měli na hlavě helmu a při cestách do zahraničí nezapomínali na cestovní pojištění.

 

 

"A nikdy nikam nespěchejte a nedělejte kraviny za volantem a za řídítky jak od motorky nebo od kola," dodal Lambora.

 

Seriál Ulice se na obrazovky vrátí na konci prázdnin. Šárka Vaculíková jako Adriana Bláhová u toho ale nebude, protože vnučka pana Peška, která za sebou měla nesmírně těžký rok, využila lákavou pracovní nabídku a odjela na nějaký čas do Austrálie.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Aby vás dovolená nepřišla draho: Co nepodcenit při výběru cestovního pojištění?
Jste nebezpečný řidič? OTESTUJTE SE

vbo TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama