Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.3. 2017 15:20
drsný útok

Hvězdu seriálů TV Nova přepadli! Srazili ji na zem a okradli

Zdroj: Policie ČR

Hodně nepříjemný zážitek má za sebou herec Pavel Šimčík. Toho před nedávnem přepadli. Agresor ho povalil na zem a okradl. Útočníka teď hledá policie, zachytily ho bezpečnostní kamery.

Pavel Šimčík, kterého znáte i ze seriálů televize Nova, se stal obětí agresivního útočníka. Ten ho přepadl 9. března v Praze přímo na ulici. Na herce zaútočil, když vystupoval z autobusu na zastávce v Michelské.

 

Kromě toho, že ho srazil na zem, ukradl mu také peněženku s platební kartou. Na záběrech bezpečnostních kamer je později vidět, jak kradenou kartou jiný muž platí za cigarety na Hlavním nádraží.

 

Útočníka od té doby hledají policisté, zatím se jim to ale nepovedlo. Žádají proto o pomoc veřejnost. "Jedná se o muže snědé pleti, ve věku kolem 45 let, který je vysoký 160 až 170 cm, má silnější postavu a oblečen byl do černé bundy se světlým pruhem a černých kalhot," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

 

Muž, který přepadl herce Šimčíka
Zdroj: Policie ČR Muž, který platil kradenou kartou

 

Zároveň policisté pátrají i po muži, který platil ukradenou kartou. Případné podněty volejte na linku 158.

 

113

GALERIE: Pavel Šimčík

Zdroj: TV Nova

Pavel Šimčík - 1

Pavel Šimčík jako ornitolog Chrpa v Kriminálce Anděl

Hodnocení:

 

Devětatřicetiletý Šimčík si zahrál hned v několika seriálech televize Nova. Diváci si ho mohou pamatovat jako ornitologa Chrpu z Kriminálky Anděl, zahrál si také rozhodčího v Okresním přeboru a nechyběl ani v Ulici, kde ztvárnil roli šéfredaktora časopisu, pro který pracoval Ondřej Kraus.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE
Účinná prevence přepadení: JAK SE NESTÁT OBĚTÍ?

mom TN.cz