Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 3. 2017
ANKETA Úžasná show

I druhý díl Tváře ovládla žena! Kdo se nejvíc líbil vám? SESTŘIH

Zdroj: TV Nova

Třetí řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu. Také druhý díl nabídl úžasné proměny, dechberoucí výkony a nečekané momenty. Po Adéle Gondíkové tentokrát slavila vítězství Tatiana Vilhelmová.

Anketa

Které vystoupení se vám líbilo nejvíc?

Hlasovalo 3330 lidí.
Už před týdnem odstartovala třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas, která znovu trhá rekordy sledovanosti. A tak se diváci u televizních obrazovek ani tuto neděli večer nenudili, i druhý díl byl pořádná jízda!

 

Zábavný večer zahájila herečka Tatiana Vilhelmová, která se proměnila ve zpěváka skupiny Jackson 5. Díky malému vzrůstu a dokonalé práci maskérů opravdu vypadala jako jeden z nich. Zazpívala a zatančila píseň Rockin' Robin, která jí nakonec vynesla výhru.

 

Hned po ní na pódium nastoupil herec Martin Dejdar, který si střihnul Waldemara Matušku a jeho Slavíky z Madridu. Spolu s ním určitě legendární písničku u obrazovek zpívaly tisíce diváků, což dělalo Martinovi situaci ještě těžší.

 

 

113

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas - portréty

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas - portréty - 1

Hodnocení:

 

Zpěvačce Markétě Konvičkové přispěchal na pomoc s vystoupením David Gránský. Markéta se převtělila v Olivii Newton John a z Davida se stal John Travolta. Vystoupili jak jinak než s kultovní písní Summer Nights z muzikálu Pomáda.

 

 

To Ondřeji Rumlovi stačilo jen nechat si narůst krátké strniště a "ulíznout" vlasy, aby z něj byl dokonalý Justin Timberlake. Zazpíval a zatančil jeho současnou pecku Can't Stop the Feeling.

 

Herečka Martha Issová předvedla jako Kate Bush svůj soprán a názorné taneční pohyby, když ztvárnila hitovku Wuthering Heights.

 

128

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas - show

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas - show - 1

Hodnocení:

 

Naopak Adéla Gondíková se jako Annie Lennox z kapely Eurythmics téměř hýbat nemusela. Zazněl jejich největší hit Sweet Dreams.

 

Na Milanu Peroutkovi se v minulém kole maskéři příliš nenadřeli, teď si to ale vynahradili. Z mladého svalovce totiž museli udělat zpěvačku Amy Winehouse. Povedlo se a Milan tak mohl zazpívat její song You Know I'm Not Good.

 

120

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas - v maskérně

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas - v maskérně - 1

Hodnocení:

 

Jako poslední přišel na řadu Aleš Háma, ze kterého se stal "snílek" Ozzy Osbourne. Píseň Dreamer Alešovi sedla a legendárního rockera napodobil dokonale. Vítězství ale připadlo Tatianě Vilhelmové, a tak jsou zatím ve třetí řadě úspěšnější ženy.


Na celý díl se můžete podívat zde, všechny epizody najdete na VOYO. Další díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas sledujte v neděli ve 20:20 na TV Nova!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

NESKUTEČNÉ: Proměny v Tvojí tváři se povedly! Která vám ale vyrazila dech? Hlasujte

TOP MOMENTY 2. dílu Tvojí tváře: Sníh v puse, a Milan Peroutka celý od pěny!

PARÁDNÍ SEZNAM: V dalším díle Tvojí tváře vás svým výkonem ohromí The Weeknd, Hana Zagorová a další hvězdy!

epa TN.cz