Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.3. 2017 13:51
domácí násilí

Idylka se změnila v horor: Žena při hádce bodla přítele kudlou do zad

Zdroj: TV Nova

Mladou ženu, která včera nožem napadla svého přítele, stíhají písečtí kriminalisté pro trestný čin ublížení na zdraví. Muž, kterého bodla do zad, musel vyhledat lékařskou pomoc.

Bylo krátce po sobotní půlnoci. Z bytu panelového domu v Písku se rozléhal křik. Hádala se tam žena se svým partnerem. Pak si přinesla z kuchyně nůž a zaútočila na něj ve chvíli, kdy k ní byl otočen zády. 

 

"Po hádce, kdy žena požila alkohol, muže napadla a způsobila mu bodnořezné poranění.Ten s ním byl ošetřen v nemocnici a následně propuštěn do domácího ošetření," uvedla mluvčí policie Lenka Krausová.

 

Policisté na místě zjistili, že žena je silně opilá. Nadýchala přes dvě a půl promile. Proč se dvojice hádala, kriminalisté vyšetřují. Oba aktéři totiž kvůli alkoholu nebyli schopni okamžitého výslechu na místě.

 

Podle sousedů se přitom jedná o zamilovaný pár. Žena je ale prý velmi energická. Kriminalisté ji podezřívají z ublížení na zdraví. V případě prokázání viny hrozí ženě až tři roky vězení.

 

 

 

Na jihu Čech to není ojedinělý případ, kdy žena nožem zaútočila na svého druha. Například před dvěma lety napadla partnerka svého o osm let staršího přítele v chatě v Pašicích u Pištína. Způsobila mu ale zranění, kterému podlehl. Za vraždu ji soud poslal na deset a půl roku do vězení.

mom/Jiří Bydžovský TN.cz