Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 5. 2017
smrt, nebo záchrana

Ilona bude v Ordinaci bojovat o život! Zachrání ji? Známe odpověď

Dramatické umírání v dnešní Ordinaci! - 6
Zdroj: TV Nova
Ilonu se Hanákovým nepodaří zachránit

Dramatické chvíle prožijí dnes večer hrdinové seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Boj o život alkoholičky Ilony Šedivé svede doktor Petr Hanák a jeho manželka Andrea. I přes veškerou snahu ale nebudou úspěšní.

S rozbitou hlavou a v kritickém stavu skončila po úterním pádu hlavou na radiátor Ilona v péči lékařů kamenické nemocnice. Doktor Hanák bude odhodlaný bojovat o její život do poslední chvíle. Díky tomu se jeho představitel Radim Fiala pořádně zapotil.

 

"Resuscitace je fyzicky poměrně namáhavá, pokud jde skutečně o život. Při natáčení to tak dramatické není, protože netrvá tak dlouho, jak by asi trvala ve skutečnosti. Ale nic jsme nešidili, měl jsem hlavně strach, abych Sabině nezlomil žebra," prozradil Radim Fiala, který se v roli doktora Hanáka snažil svoji pacientku Ilonu přivést k životu.

 

18

GALERIE: Dramatické umírání v dnešní Ordinaci!

Zdroj: TV Nova

Dramatické umírání v dnešní Ordinaci! - 9

Hodnocení:

 

Zatímco on se stresoval, aby své herecké kolegyni neublížil, Sabinu Královou alias Ilonu umírání své postavy nijak nevykolejilo. "Už jsem před kamerou nebo na jevišti umírala tolikrát, že mě to už nerozhodí. Mám vystudovanou zdravotnickou školu, viděla jsem mnoho umírání, věděla jsem, jak na to," svěřila se Sabina Králová.

 

Scénu plnou napětí a adrenalinu uvidí čeští diváci Ordinace v růžové zahradě 2 dnes ve 20:20 na Nově a slovenští ve stejném čase na Nova International.

mom TN.cz