Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.10. 2017 16:09

Investujte své peníze rychle a bez obav na Zonky.cz

Všichni občas přemýšlíme, jak zhodnotit své peníze. Díky Zonky je to dnes snadnější než kdy dřív.

Pokud vám někdo tvrdil, že investování je dobré jen pro finančníky a burzovní hráče, pravděpodobně ještě neslyšel o sdílené ekonomice. Jednou ze služeb, která je jejích principech funguje, je české Zonky. „Od začátku působení služby se Češi rozhodli na Zonky investovat více než 850 milionů korun a každý měsíc přibyde dalších 900 zájemců, kteří se zde rozhodli zhodnotit své peníze,“ říká Jiří Humhal, finanční ředitel Zonky.

Zonky

K tomu, abyste se stali investorem na Zonky, nepotřebujete žádné ekonomické vzdělání. Pro začátek vám stačí znát poučku, že čím větší je podstoupené riziko, tím vyšší má být i budoucí profit. U každé půjčky na Zonky jasně vidíte nejen míru její rizikovosti, ale zároveň se ihned dozvíte, kolik si můžete za konkrétní dobu vydělat.

Je to vážně tak snadné - po registraci si na Zonky nahrajete peníze (pošlete je běžným příkazem ze svého bankovního účtu) a pak už se jen rozhodujete, do koho chcete své peníze investovat. O vše ostatní - a hlavně o bezpečnost všech zúčastněných - se už postará Zonky.

Komerční článek