Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 5. 2016
Islámský stát

ISIS přišel na nový fígl, jak naverbovat ženy: SEZNAMKY!

Verbování islámského státu přes seznamku
Zdroj: thinkstockphotos.com/ profimedia.cz

Do boje se islámský stát pouští teď i na seznamkách. O srdce muslimských žen bojují sliby a vzdušnými zámky. Nejedna dívka se setkala s "neodolatelnou" nabídkou.

Islámský stát boduje u žen: na seznamkách jim nabízí luxus. ISIS se dlouhodobě zaměřuje na různé sociální sítě, teď praskla i novinka - bojovníci slibují ženám hory doly, aby přijely a vzaly si je! Informoval o tom Express.co.uk.

 

Bojovníci ISIS ženám za sňatek nabízejí život se statečným jedincem, luxusní dům se služebnictvem nebo šperky. Pohádky je téměř konec. Bohužel tahle taktika zajistí ženám spíše místo podružného tvora v boji za Islámský stát.

 

Nejmenovaný důstojník policie vypověděl, že je v kontaktu s rodinou dívky, která se na seznamce poznala s jedním z bojovníků. Dívce dokonce přišla fotografie šperků, které na ni čekají. Podle všeho ji začal lákat do Sýrie. Rodině bylo doporučeno, aby mladé ženě odpojila internet a zakázala přístup na sociální sítě.

 

 

Neblahou zkušenost s odjezdem dcery do Sýrie má i rodina náctileté dívky z Velké Británe, která se v roce 2014 vydala za mužem, který ji vylákal pomocí Twitteru. "Nalezení partnera předchází hříchu," propagoval. Podle přátel musela mít vymytý mozek, jinak si neumí její počínání vysvětlit.
 

ip