Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 1. 2016
Manuál pro atentátníky

Islamisté vydali příručku pro teroristy v Evropě! Co radí?

Přebal příručky pro teroristy a
Zdroj: Twitter

Teroristé z Islámského státu vydali obsáhlou příručku, která jejich stoupencům radí, jak nejlépe splynout s davem, jak plánovat útoky na nevěřící a jak se vyhnout odhalení.

Podrobný manuál, který vyšel v angličtině, aby byl k užitku i těm islamistům, kteří nehovoří arabsky, má více než šedesát stran a honosí se názvem Bezpečnostní pokyny pro osamělé vlky mudžahedíny a malé buňky.


Autor spisku Abu Ubayda Abdullah-al-Adm mimo jiné osamělým islamistům a malým skupinám teroristů klade na srdce, aby "byli vždy připravení, opatrní a ostražití, protože nepřítel je ve střehu."


Vzpomíná nostalgicky na období studené války, kdy byl svět rozdělen na západní a východní blok, což poskytovalo mudžahedínům spoustu svobody a možností, neboť mohli využít rivality mezi Východem a Západem.


"Nyní je svět jednostraný, sjednocený pod vedením Spojených států," píše autor manuálu. A klade čtenářům na srdce, aby nikdy nepolevili v ostražitosti i nikdy se nenechali překvapit nepřítelem.


Vzpomíná na přepadení úkrytu islamistů v Pakistánu, kdy zvláštní jednotky udeřily ve tři hodiny v noci. "To je doba, kdy je spánek nejhlubší a moment překvapení rozhodující. Stejně jako byl rozhodují při útocích z 11. září. Tehdy Američané nečekali, že na ně udeříme v jejich vlastní zemi," mudruje pisatel příručky.Radí také, jak zacházet s informacemi, jak je předávat a čeho se vyvarovat, aby "operace" neskončily nezdarem dřív, než vůbec začnou. A varuje také, že jedna chyba vede zpravidla k dalším a dalším chybám.


Autor příručky také osamělým vlkům klade na srdce, aby se při používání internetu vyhnuli službám jako je Facebook nebo Gmail. Lepší je po webu brouzdat anonymně a důležitá data šifrovat. A islamisté se mají vyhnout telefonům s operačním systémem od Applu, protože prý není bepečný.


Knížečka dále radí s tím, jak si vybrat správný úkryt, jak se setkávat se spoluspiklenci a jak plánovat. Velký prostor manuál věnuje pohybu na veřejnosti.


"Pokud někam cestujete, vyhněte se oblečení, které nosí pobožní a věřící lidé. Velkou pozornost věnujte sladění barev. A nekupujte před cestou úplně nové oblečení, můžete zbytečně přitáhnout pozornost," vysvětluje autor spisku.


Islamisté také mají před cestou do nepřátelského prostředí oholit svůj plnovous a to nejlépe alespoň s dvoutýdenním předstihem, aby si kůže znovu zvykla na sluneční paprsky."Je také přípůstné nosit náhradelník s křesťanským křížkem, ale ne v případě, že máte v pasu muslimské jméno. To by mohlo vzbudit podezření. A používejte západní parfémy na bázi alkoholu, ne ty olejové běžné u nás," varuje knížečka.


Islám sice zapovídá alkohol, přesto manuál vyzývá k návštěvě nočních klubů a diskoték, protože "hlasitá hudba a opilá klientela perfektně maskují schůzky a plánování."

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Děsivá proroctví Baby Vangy se naplňují. Co čeká svět v roce 2016?

Reakce na přívaly uprchlíků? Nově půjdou v ČR na vojnu muži i ženy! Už v 18!

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.1. | 19:12 petalinos
67
Někdo v EU vydat přiručku jak spravně zlikvidovat muslima tak ho zavřou na 10 ...
15.1. | 06:20 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-8
14.1. | 21:59 bard-lidu: Tak to si tu dobu už málo pamatuješ nebo zapomínáš. Je ...
19.1. | 21:04 Petr Hrušovský
0
Náhlasit nevhodný komentář
A já si zas pořídil dvě příručky o výcviku SPECNAZ, kde jsou uvedeny přesné pokyny, jak se takovým hovadům bránit za použití všeho běžně dostupného včetně boje holýma rukama. Překvapivě logické a účinné instrukce, která by jinak běžně nenapadly....
15.1. | 11:47 Tony
4
Náhlasit nevhodný komentář
Bude-li to nutné, přijmu uprchlíky u sebe, řekl Schwarzenberg.A toho klauna někteří chtěli za prezidenta.
15.1. | 09:48 Roman Nemergut
8
Náhlasit nevhodný komentář
Dobytek nechutnej muslimskej!!
15.1. | 06:20 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-8
Náhlasit nevhodný komentář
14.1. | 21:59 bard-lidu: Tak to si tu dobu už málo pamatuješ nebo zapomínáš. Je pravda, že nám nehrozila svoboda nebo demokracie. Na druhou stranu, soudruzi byli s muslimákama velcí kámoši, Arafat se vykusoval každou chvíli na letišti s Husákem a jejich bojovníci se cvičili v našich kasárnách
15.1. | 02:22 karl-z-bahnhofu
14
Náhlasit nevhodný komentář
Tady zase naopak chybí příručka jak uvítat muslimy. Nakopat kamsi, poslat tamtéž a na cestu ještě přibalit hrst broků do (_._).
15.1. | 00:27 yjy
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Černý princ na bílém koni BHO©Já přinesl muslimistické jaro &spol.. S Cukrátkem internet do každé muslimistické chatrče.. Co by chtěli pro svoje teroristické rejdy víc? Dvě cihly před zařazením do oprávněně žijících v Ojropské Jůniji©Já..
14.1. | 22:48 fantozzi602
29
Náhlasit nevhodný komentář
na kozomrdy je jedina prirucka,uriznout koule a nacpat jim do drzky veprovy maso, 700 maltezskych rytiru dokazalo porazit 40 000 muslimu a ubranit maltu, a evropa se podrizuje hrstce kozomrdu? zacneme se branit,dokud neni pozde
14.1. | 21:59 bard-lidu
18
Náhlasit nevhodný komentář
Jednu věc mám s autorem té příručky společnou - já taky nostalgicky vzpomínám na dobu, kdy byla naše republika zadrátována třemi ploty za sebou a nic nám nehrozilo.
14.1. | 21:46 bard-lidu
24
Náhlasit nevhodný komentář
Celý problém s uprchlíky je válka lží. Kdo víc lže a dokáže své lži vydávat za pravdu, ten má navrch. Lžou uprchlíci, lžou nám evropští politici, lžou nám média. Vůbec už nezáleží na tom, kde je pravda, důležitý je celkový záměr - jak dostat co nejvíce Arabů (cigošů) a Negrů do kdysi bílé Evropy.
14.1. | 19:43 Vojta Také
33
Náhlasit nevhodný komentář
Kouření chtějí zakázat a islám ne ? Je to stejné, ne-li větší svinstvo a je ho potřeba dát také na černou listinu ! Na co se pořád čeká ?