Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 6. 2016
hrozba

MAPA ISIS: Máme bojovníky i ve vaší zemi, hrozí Islámský stát

Kde hrozí útoky ISIS
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz
Ilustrační foto: Útoky ISIS hrozí po celé Evropě.

Islámský stát (ISIS) zveřejnil krátce po útocích v Turecku mapu států, které ovládají a kde mají své bojovníky a tajné jednotky připravené k útoku. Podle portálu Mirror však mají tajné jednotky po celé Evropě. Podívejte se kde.

Podle tajných služeb západních států byl útok na Istanbulské letiště morbidní způsob, jak oslavit dvouleté výročí od založení Islámského chalífátu. Potvrzuje to i fakt, že představitelé ISIS hned po útocích zveřejnili přehled států, které ovládají.

 

Jednotlivá území jsou rozdělena do tří úrovní: na státy, které kompletně ovládají, státy, kde mají významný vliv, a státy, kde mají tajné jednoty.

 

Státy, které ovládají, jsou Sýrie a Irák. To není žádné překvapení. Oba státy označují jako své pevnosti, ze kterých chtějí ovládnout celý Střední východ. Představitelé ISIS vyzývají muslimy po celém světě, aby se k nim připojili a přijeli do tohoto státu, který vznikl z protiamerického povstání v Iráku a od jehož brutálních praktik se distancují dokonce vůdci teroristické organizace Al-Káida.

 

 

Významný vliv a střední kontrolu mají údajně v 10 zemích. Jedná se o Afghánistán a Jemen na Středním východě, Somálsko a Nigérii v Africe, Egypt a Libyi v severní Africe, Čečensko a Dagestán ve východní Evropě a Filipíny na východě.

 

Tajné jednotky mají údajně v 7 zemích. Jedná se o Saudskou Arábii, Turecko, Alžírsko, Francii, Tunisko, Libanon a Bangladéš. Téměř ve všech těchto zemích bylo v posledních letech provedeno několik teroristických útoků s velkým počtem mrtvých. Proto nikdo nepochybuje o pravdivosti těchto zveřejněných informací.

 

 

Vysoký důstojník tajných služeb řekl pro portál Mirror: "Nemělo by to být bráno jako pouhá propaganda, ISIS má buňky po celém světě." Také si však myslí, že ohrožených je mnohem více zemí po celé Evropě. Jak moc jsou jednotlivé země Evropy ohroženy útoky tajných jednotek ISIS, najdete na této mapě.

 

Evropské země, ve kterých hrozí útoky tajných jednotek ISIS

 

Podle tajných služeb jsou teroristickými útoky minimálně ohroženy pouze Česká republika, Švýcarsko, Slovinsko, Polsko a pobaltské státy. Mezi mírně ohrožené státy patří například i Slovensko, Rakousko, Irsko a Balkánské státy. Středně ohrožené jsou pak Itálie, Nizozemsko nebo třeba Švédsko. Nejvíce ohrožené jsou pak kromě Francie a Turecka také Belgie, Španělsko či Velká Británie.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE TĚŽKÉ JE ZABÍT? Studentka, která bojovala na frontě proti ISIS, šokuje svým svědectvím

NESKUTEČNÝ HRDINA: Do boje proti ISIS se zapojil další člen! Člověk to ale není

 

pj TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

30.6. | 12:30 lada48
17
Po tom, co předváděli a předvádějí Juncker, Hollande a Merkelová za ...
30.6. | 18:09 Milos Trasimi
-8
Biloruzova zabiji zeny a deti zneuziva je ci znasilnuje.Biloruzova rasa se ...
1.7. | 13:11 Roman Nemergut
1
Náhlasit nevhodný komentář
zdenek hejtmanek: Vatkan je hlavní město státu Prdelstán, odkud Trasimi pochází.
1.7. | 12:18 Roman Nemergut
2
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi: buď máš poruchu osobnosti nebo jsi na fetu, příp. kombinace obojího :o)
1.7. | 11:33 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
taky si laskave uvedom ze jsem pred tremi mesici zde uvedl ze spolupracuji s Vatkanem a jinymi.Mym ukolem je vyhledvat takove jako jsi ty.Mym pratelum a kolegum dokazes jestli jsi jako buh nesmrtelny.Ano?Legrace skonclia arnoldku.
1.7. | 11:18 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
A davej si pozor .Pokud v kratke dobe onemocnis a skoncis v nemocnici prijde lekar ktereho jsi videl poprve rekne presne toto:Zmerte mu tlak.a odejde.A nasledne taky ty.Vis kolik takovych jako ty s tvymi kecy skoncilo?Hmmm..Zajimave ze?
1.7. | 11:16 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Arnold-rimmer Ujistuji te ze inkvizice existuje.Velmi casto se stava ze nasledne takovy jako ty spachaji sebevrazdu ci maji nehodu.Uz to jde mimo me.a ujistuji te ze za to co jsi napsal tvrde zaplatis.Ja ti ukazu podlidi a ze bily jsou nad Bohem.
1.7. | 06:46 majkymou
4
Náhlasit nevhodný komentář
:-D do Česka se moc nehrnou :-D holt máme tu agresivní babičky
1.7. | 06:04 adnachiel
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak koukám na tu mapu, a marně přemýšlím, co že je to to Maďarko?
30.6. | 19:56 Vojta Také
3
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi si tady opět vytvořil blog a pořádně se vyzvracel. Takže rychle odtud pryč.
30.6. | 19:25 arnold-rimmer
3
Náhlasit nevhodný komentář
Milos Trasimi: A už si zapamatuj, že boha nezničíš. Nemáš proti mně šanci chudáčku a tví imaginární inkvizitoři se ti akorát vysmějí. Běž si radši něco přečíst o historii a dozvíš se tu krutou pravdu. Že bílí bohové tvořili i ničili, že my jsme stvořitelé i vládci lidské civilizace a vždy budem.
30.6. | 19:05 arnold-rimmer
5
Náhlasit nevhodný komentář
Milos Trasimi: Jsi jen neškodný retardovaný podčlověk. Internet i ten počítač, co používaš vymyslel a vytvořil tvůj bílý bůh. Nerad se opakuji. Nezměníš fakt, že bílá rasa lidí jsou bohové pro lidskou rasu a veškeré vědění pochází od nás. To vy přičmoudlí podlidé jste jen opice, bez myšlení.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme