Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 11. 2017
další miminko

Iva (17) z Výměny je opět těhotná! Takhle reagoval táta Marián (45)

Výměna manželek: Sedmnáctiletá Iva se jako náhradní manželka neosvědčila! - 18
Zdroj: TV Nova

Mladá maminka Iva se svým manželem Mariánem, kteří vystoupili v reality show Výměna manželek, mají důvod k radosti. Už v září Iva šokovala tím, že chce další dítě a jak se zdá, skutečně se jim to nyní povedlo, sedmnáctiletá dívka je podruhé těhotná.

Ivu (17), která vychovává malé dítě s výrazně starším mužem Mariánem (45), si lidé pamatují z nedávné Výměny manželek. Mladá dívka sklízela ohromné množství kritiky, během natáčení se musela vyrovnat s jízlivými poznámkami, že by děti neměly mít děti.

 

Ona to ale vidí jinak, vždy prý záleží na tom, jaká mladá maminka je. Už během natáčení šokovala tím, že chce velmi brzy další miminko. "Zatím se neplánuje, ale bude," uvedla mladá maminka.

 

A jak se zdá, její přání se velmi rychle splnilo. "Ano, Iva je těhotná. Jsme v prvním měsíci," potvrdil portálu Extra Marián. Už teď se těší, až se jejich dvouletá dcera Dominika dočká sourozence. "Pohlaví ani jméno zatím nevíme. Byla to i pro nás velmi překvapivá zpráva,“ dodal Marián.

 

Iva během natáčení šokovala také mnoha dalšími věcmi, nejen tím, že chce další dítě. Diváky velmi překvapil její sexuální život, který začal velmi brzy.

 

 

Už od malička byla Iva problémové dítě a dostala se do špatné party, má za sebou temnou minulost, ve dvanácti začala brát drogy a pít alkohol, nakonec skončila v dětském domově. V 11 letech ji dokonce měl znásilnit její bývalý přítel. Více se dočtete ZDE.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMUTNÉ: Eva a Jakub z drsné Výměny manželek mají velké starosti! Jejich dcera má vážné onemocnění

Drsně si to s ním vyřídila: Milovnici hadů z Výměny manželek naštval soused. Tohle mu udělala! FOTO

Sedmnáctiletá Iva z Výměny je prý na děti moc mladá. Kdy je na to tedy žena připravená?

klma TN.cz
Reklama